Jak nejlépe strávit měsíc lásky? Máme tip pro aktivní nadšence i milovníky odpočinku

Jak nejlépe strávit měsíc lásky? Máme tip pro aktivní nadšence i milovníky odpočinku

Také se těšíte, že si konečně v krásném jarním počasí užijete romantické procházky, vysedávání na zahrádkách nebo válení v trávě v parku s dobrou knížku? My vám přinášíme ty nejlepší tipy, jak si užít měsíc lásky a vybere si opravdu každý. Ten, kdo chce trávit čas o samotě odpočinkem i ten, kdo raději zvolí skupinovou aktivitu. Nechte se inspirovat a užijte si jarní měsíce naplno.

Kam na romantické rande ve dvou

Květen začíná svátkem lásky, kdy se rádi líbáme pod rozkvetlou třešní. Někdo má třešně na každém rohu, jiný si musí ten svůj rozkvetlý strom najít. Pokud nejste fanouškem davových akcí a raději si na ten pravý polibek počkáte o pár dnů déle, možná vás potěší náš tip, kam v hlavním městě vyrazit za krásou rozkvetlých třešní třeba na romantické chvíle ve dvou.

Destinací číslo jedna je samozřejmě Petřín, kde rozkvetlých stromů najdete spoustu. Také tam ale najdete spoustu lidí a dalších párů, a to nejenom prvního května. Pokud toužíte po větším soukromí, oceníte více přírody, ale nemáte dostatek času na odjezd z Prahy, vydejte se do Vokovické třešňovky. Nachází se na pomezí Vokovic a Divoké Šárky, kde kromě spousty příležitostí k polibku najdete i krásný výhled.

Na výlet v pohodlí

Jestliže se květnové dny rozhodnete strávit na výletech poznáváním nových míst, určitě uvítáte tip, co na sebe. Hlavní pravidlo zní: Vsaďte především na pohodlí! Naštěstí, jak velí trendy letošního jara, komfort hraje prim. Skvělý volnočasový outfit může být složen například z kalhot v cargo stylu, jednobarevného tílka a džínové bundy. Doplňte vše navíc o bílé barefoot tenisky a budete za hvězdu. A uvidíte, že vám vaše chodidla poděkují.

Kalhoty v cargo stylu JJXX  1 499 Kč (dostupné na GLAMI), Top Object 532 Kč (dostupné na GLAMI), Bílé barefoot tenisky Ahinsa shoes 3 590 Kč, Džínová bunda Esmara 369 Kč (dostupná na GLAMI)

 

Není láska jako sebeláska

Květen je měsícem lásky, neznamená to ale, že byste ji měla věnovat jen druhým. I vy sama jste důležitá, proto do svého programu zahrňte i sebelásku. A jak? Co nejjednodušeji. Vezměte sama sebe na rande. Projděte se po parku, jděte si zacvičit nebo si sedněte do kavárny s knížkou. Jarní veselou náladu podpoří třeba neuvěřitelně vtipné příběhy ředitele zeměkoule, loveckého psa Broka v knížce Deníček klasického pejskaře, Brok na vsi.

A pokud si chcete lásku dokázat aktivním odpočinkem, vydejte se na projížďku na kole. Ta má hned několik benefitů. Můžete jet sama, nebo s partou kamarádů a zároveň strávíte čas na čerstvém vzduchu a vyčistíte si hlavu od starostí. A jestli se bojíte přílišné námahy, vsaďte na elektrokolo, které vám pomůže v náročném terénu. Například tohle od značky Superior má navíc odpruženou vidlici, se kterou bude jízda naprostá hračka.

Cyklistická přilba POC KORTAL RACE MIPS 6 490 Kč, Kalhoty na kolo Craft 1 722 Kč (dostupné na GLAMI), Sportovní bunda Nike 1 012 Kč (dostupná na GLAMI), Touringové elektrokolo Superior 74 999 Kč

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram