Jak o sebe pečuje Sabina Laurinová?

Jak o sebe pečuje Sabina Laurinová?

Herečku, moderátorku a dabérku Sabinu Laurinovou známe jako věčně usměvavou, mladistvou a neskutečně šarmantní dámu. Jaká jsou ale tajemství jejího úspěchu?

Ve svém nabitém programu se především herečka a moderátorka občas snaží najít chvilku i sama pro sebe, kdy mimo jiné nechává pečovat i svůj skvěle udržovaný zevnějšek a tak se ve středu vydala na návštěvu kliniky krásy na pražském Andělu.

A není ani divu, že zamířila právě do těchto míst, která si ji již před rokem vybrala za svou tvář.

 

Z původně plánovaného odpočinku a dokonalého relaxu se však pro Sabinu zcela neplánovaně vyvinula oslava jejích narozenin, kterou pro ni přichystali přímo na klinice. Nemohli zde tak samozřejmě chybět květiny, kvalitní pití ani chlebíčky.

Takovou příležitost jsme nemohli propásnout, a tak jsme Sabinu pro vás trošičku vyzpovídali za pomoci modelky Romany Pavelkové, která v oblíbeném institutu rovněž velice ráda relaxuje.

Sabina zvládá plnit spoustu rolí – žena, máma, herečka, moderátorka – a přesto vypadá skvěle. Logicky nás tak zajímalo, jak o sebe pečuje.

„Kéž by se nám v životě a v dnešním světě podařilo udržet si v sobě harmonii a vyrovnanost. To je ten pravý recept na krásu,“ říká Sabina Laurinová a dodává: „Snažím se to aspoň v rámci možností kompenzovat humorem, pozitivním nadhledem, radostí z dětí, z práce, radostí z maličkostí a uvědomovat si, že vše, co máme, či nemáme v danou chvíli, je vlastně dar. Bonusem je pro mě třeba návštěva u kadeřnice nebo posezení a trochu relaxu na Klinice krásy Anděl, se kterou už přes rok spolupracujeme. To je opravdová oáza klidu, laskavosti a hýčkání.“

Při oslavě narozenin se nabízí také otázka věku, jak se na toto téma dívá Sabina Laurinová?

„Věk každého z nás spíš většinou řeší ti druzí. Ale je to jediná spravedlnost, že každému čas ubíhá stejně. I když věk je relativní. Každý věk přináší něco hezkého, milého i nepříjemného.“ A vrásky? Ty si ze svého věku Sabina rozhodně nedělá: „Snažím se s nimi zatím domluvit po dobrém,“ směje se Sabina a dodává: „Ještě vyhrávám, protože botox či jiné výplně jsou mi cizí. Nevyzkoušela jsem je a myslím si, že herečkám k životu a výrazu prostě přirozenost sluší.“

Sabina se mimo jiných předností dlouhá léta pyšní také krásnou, štíhlou figurou. Zajímalo nás, jestli pro její udržení musí něco dělat. A co jsme se dozvěděli?

„Svoji výšku a štíhlost považuji za dar od rodičů. Ale také mám hodně pohybu v divadle a s dětmi. Když přestávám mít ze sebe radost a začínám si být nepodobná, musím v pohybu zabrat o trochu víc a také se na čas přestávám rozmazlovat čokoládou,“ přiznává a dále prozrazuje: „Nemám ale v lásce posilovny, snažím se cvičit lehce doma. Nemyslím si, že diety někdy člověka udělaly šťastným. Tělo si vždy řekne, co potřebuje, a mně se vždy vyplatilo řídit se pořekadlem „všeho s mírou.“

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram