Jak se na Česko-Slovenský ples oblékly známé osobnosti

Jak se na Česko-Slovenský ples oblékly známé osobnosti

Významný Česko-Slovenský ples navštěvují každý rok důležité osobnosti z politické, ekonomické i módní sféry, stejně jako lidé ze showbyznysu. Podívali jsme se blíže na to, jak se známé osobnosti na tuto výjimečnou událost oblékly.

Moderátorka Michaela Maurerová tímto večerem společně s hercem Vladimírem Kobielsky nejenom provázela, ale také byla naprosto nepřehlédnutelná. Šaty z jejího oblíbeného Butik Soline s velkou sametovou mašlí jí perfektně sedly. Černo - krémová kombinace byla třešničkou na dortu. 

Michaela Maurerová / zdroj Česko-Sloveský ples / foto Peter Frolo 

Slovenský herec Vladimír Kobielsky a jeho žena Alena byli na plese jako král s královnou. Outfity páru zapůjčilo Mak´s studio a šperky doplnila slovenská značka Saloom.

Vlado a Alena Kobielsky / / zdroj Česko-Sloveský ples / foto Peter Frolo 

Návrhářka Zuzana Lešák Černá šla ve vyloženě černé společenské róbě s krásnou velkou sukní, kterou si pro sebe ušila. Na Česko-Slovenský ples ale do černých šatů oblékla i Nelu Slovákovou, která se nebála vysokého rozparku ani odhalených zad. 

Zuzana Lešák Černá / zdroj Česko-Sloveský ples / foto Peter Frolo 

Andrea Růžičková společně s manželem Mikolášem tvoří harmonický pár, který k sobě vždy ladí. Oblíbená herečka si ples do sytosti užila nejenom s manželem, ale i se svými kamarádkami a na svém instagramovém profilu poděkovala za šaty Michaele Kasarda Couture: „Ženě s dušou holčičky, matke 2 malých detí, ktorá mi vytvořila nádherné šaty.“

Andrea a Mikoláš Růžičkovi / zdroj Česko-Sloveský ples / foto Peter Frolo 

Miss Slovensko 2021 Sophia Hrivňáková vsadila na bílou v pouzdrových šatech s vlečkou a jemnými volány na ramenou. Dala tak na celkový styling slovenského návrháře Michaela Kovačika a působila velice půvabně.

Sophia Hrivňáková / zdroj Česko-Sloveský ples / foto Peter Frolo 

Bílou, ale v mnohem odvážnějším modelu, zvolila i Andrea Verešová, kterou oblékla její kamarádka Jana Pistejová. „Bolo mi cťou obliekať najkrajšie ženy plesu na opať najma moju nádhernú stálicu – vždy úžasne milú Andreu, tentokrát do róby utkanej z bielej hmly a žiarivých hviezd na oblohe,“ uvedla autorka šatů na svém Instagramu. Andreu příležitostně obléká již deset let.

Andrea Verešová / zdroj Česko-Sloveský ples / foto Peter Frolo 

Šaty Borise Hanečka oblékla na tento významný ples umělkyně, zpěvačka a ilustrátorka Zuzana Smatanová. A i když přiznala, že není „plesový člověk“, ten Česko-Slovenský si opravdu užila. Třpytivé šaty vznikly úpravou střihu a recyklací starších šatů z dílny návrháře Borise Hanečka, za což posíláme potlesk navíc.

Zuzana Smatanová / zdroj Česko-Sloveský ples / foto Peter Frolo 

A za jeden z nejkrásnějších párů jsme si v redakci zvolili i manželé Dejdarovi, kterým to nesmírně slušelo. Posuďte sami...

Daniela a Martin Dejdarovi / zdroj Česko-Sloveský ples / foto Peter Frolo 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram