Jak se nosí ledvinka 5x jinak

Jak se nosí ledvinka 5x jinak

Toho, že jsou ledvinky opět v módě, si všiml asi každý, kdo alespoň trochu sleduje aktuální trendy. Jak ale ledvinku nosit?  

Nemusíte být zrovna největší módní nadšenec, abyste si všimla, že ledvinky jsou poslední dobou opět v kurzu. V dnešní době již ale ledvinky nejsou jen sportovní doplněk k teplákovce, ale může být i součástí mnoha elegantních, romantických či běžných outfitů. Připravili jsme si pro váš 5 nápadů na outfity, se kterými můžete jednoznačně po ledvince sáhnout. Nejen, že můžete vypadat i elegantně, ale ledvinka je také velmi praktickým doplňkem. Na rozdíl od kabelek máte totiž volné ruce a nemusíte si ji sundavat, když zrovna potřebujete rychle pro něco sáhnout. Je prostě po ruce vždy, kdy ji zrovna potřebujete.

1. Elegantní styl 

Jak už jsme zmínili výše, ledvinky dávno nejsou jen sportovní. Pokud proto máte namířeno na schůzku, nebo jste si právě přinesla domů krásný zimní kabátek, určitě k němu najdete na trhu mnoho elegantních ledvinek. Vybírat je rozhodně z čeho i co se týče materiálu. Není žádný problém si sehnat například koženou nebo semišovou. Elegantní ledvinky jsou důkazem toho, že jejich čas se začátkem podzimu jejich trend rozhodně nekončí.

jak nosit ledvinku

2. S šaty

Dříve nepředstavitelná věc, nyní módní pecka. Pokud jste romantická duše nebo jen ráda nosíte šaty, ledvinka by i tak neměla ve vašem šatníku chybět, protože i pro vás máme řešení - vezměte si obojí! Šaty s ledvinkou zvolily i účastnice kodaňského fashion weeku a rozhodně nešláply vedle. 

jak nosit ledvinku

3. Sportovní

Přestože časy, kdy ledvinka byla vyloženě sportovní záležitostí a nosila se jen k teplákovkám, už jsou dávno pasé, teplákovky jsou momentálně v módě také. Pokud tedy upřednostňujete pohodlný sportovní styl, nemusíte se bát, že byste nebyla v módě. I když devadesátky už jsou dávno pryč, trendy se opět vrací, a proto můžete zavzpomínat na staré časy a vyrazit ven v teplákovce, ledvinkou, a bez výčitek.

Jak nosit ledvinku

4. Denim 

Trend denim on denim je opravdu známou věcí, ale proč nespojit dva trendy dohromady? Vyberte si pohodlnou džínovou sukni s oblíbenou džínovou bundou a doplňte je ledvinkou, která klidně může být také džínová! A nebo můžete tento doplněk využít k tomu, abyste celému outfitu dodala trochu barvy. Nejen, že jsou oba trendy pohodlné, ale lidé na ulici se za vámi budou otáčet. 

Jak nosit ledvinku

5. Pohodlně

Ať už zrovna cestujete, jste na festivalu nebo jdete na nákup a rozhodnete se, že se chcete cítit hlavně pohodlně, většinou se rozhodnete pro co nejjednodušší outfit. I v tomto případě je ledvinka ideální volbou. Nejenže tato malá taštička nezabere moc místa, u zařizování budete mít vždy volné ruce a na svou tašku uvidíte, ale dokonce tím outfitu přidáte alespoň jednu trendy záležitost, která váš outfit okamžitě pozvedne o úroveň výš. 

Jak nosit ledvinku

harpersbazaar.com, pinterest.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram