Jak se stát úspěšnou koketou?

Jak se stát úspěšnou koketou?

Rozehraj svou koketní partii. Buď lehce provokativní, malinko bláznivá, zároveň však rafinovaná.

Jak se stát úspěšnou koketou, vám nyní asi nejlépe poradí módní dům LANVIN, který v poněkud pochmurném ročním období představuje svou zbrusu novou limitovanou edici dámské vůně oslavující la coquette nebo chcete-li hravou koketku, která vám na tváři vyčaruje úsměv, ať se děje co se děje.

Žhavá novinka Éclat d´Arpège So Cute v emblematickém flakonu nastavuje svou tvář ozdobenou neodolatelným výrazem, který rozjasní váš den pokaždé, když jej spatříte. Provokující pohled přivřených žlutých víček a drze našpulené rudé rtíky. 

Tahle fialková nezbeda dovede během okamžiku vyčarovat úsměv na sebezasmušilejší tváři.


Rozmanitá nabídka vůní LANVIN zde

Rozhodně nemáte tu čest s žádnou nabubřelou zmalovanou „nádherou“, ale naopak se svěží a okouzlující koketkou pomrkávající na vás pod obrovskou neonově růžovou mašlí symbolizující propojení mezi zábavou a vysokou módou.

Éclat d´Arpège So Cute se svým rafinovaným složením vás v mžiku učiní mistrnou koketou.

Květinově ovocnou kompozici otevírá delikátní vůně šeříku spolu s osvěžujícím tónem listů sicilského citronovníku, které se pojí s lahodným akordem zelených čajových lístků harmonicky doplněných o květy broskvoní vzpomínajících jaro. Celá vonná óda vrcholí něžnou, a přece intenzivní přítomností sametově smyslného pižma a libanonského cedru.

So Cute je jako ten nejstylovější módní doplněk – lehce provokativní, malinko bláznivá, přitom tak rafinovaná a rozkošná zároveň.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram