Jak se stylově obléknout na svah

Jak se stylově obléknout na svah

Zajímáte se o módu a chcete, aby vám to slušelo za každé situace? Je jedno, zdali jdete na rande, do práce nebo na svah. Sportovní a teplé oblečení lze také snadno kombinovat. Ptáte se, jak svůj šatník vybavit do mínusových teplot?

Chystáte se letos na hory? Zimní období pomalu, ale jistě začíná, tak je na čase, vytáhnout teplé oblečení. Musí zahřát více než svařák, a přitom na vás vypadat skvěle.

Termoprádlo jako základ

Nechcete být nabalená jako sněhulák? To je dobře, od toho je tu termoprádlo. Oblečení na hory by mělo být v první řadě praktické a odolné. Díky kvalitnímu a funkčnímu oblečení se budete cítit jako v bavlnce.

Slaďte se

Jedete lyžovat, na snowboard, běžky nebo jen na zimní procházku? Slaďte své oblečení do vašich oblíbených barev. Bílou raději nechte doma, té je všude kolem plno. Sáhněte po barevnější škále, jako je červená, růžová, tyrkysová nebo žlutá. Už jen z bezpečnostního hlediska je lepší mít barevné nebo reflexní oblečení.

Trendy bundy a kalhoty

Při výběru zimního oblečení je tu hlavně otázka praktičnosti a později až vzhledu. Vybírejte bundu s kožíškem, kapucí a zároveň odolnou proti větru. Pokud vám k sobě neladí bunda a kalhoty, kupte si rovnou komplet. Nezapomínejte na kvalitní materiály, které nepromoknou. Není nic nepříjemnějšího, než být mokrá od hlavy až k patě na svahu.

Nechci helmu ani brýle

Nezapomínejte na helmu ani brýle, jsou to důležité pomůcky, které vás mají ochránit. Říká se sice, že pro krásu se musí trpět, ale to určitě neznamená rozbít si hlavu. I s helmou můžete vypadat skvěle, když ji sladíte k celkovému outfitu. Brýle zvolte jakékoliv, klidně jen sluneční, hlavně, ať chrání vaše oči.

Zdroj foto: Pinterest.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram