Jak si najít svůj styl oblékání?

Jak si najít svůj styl oblékání?

Znáte své tělo dobře? Co vám nejvíce sluší a co lichotí vaší postavě? Vybírejte si oblečení podle typu vašich proporcí i dobrého pocitu. Je jedno, jestli máte velikost XS nebo XL, žena může být krásná v jakékoliv velikosti.

zdroj: pexels.com

Najít svůj osobitý styl není lehký úkol a většina v tom tápe. Nevěště ale hlavu, po dnešním článku na to určitě přijdete. Jeden z nejdůležitějších bodů je, jak se v daném kousku cítíte.

Co vás nejvíce vystihuje?

Jak chcete, aby vás vnímalo okolí a jaký styl vašeho šatníku převažuje? Jste odvázaná nebo spíše praktická? Oblékáte se do kostýmků nebo dáváte přednost roztrhaným džínům? Jste typ, který si na každou příležitost vezme sako nebo raději chodíte v mikině? Najděte si to svoje, co vystihuje vaši osobu i představu o dokonalém oblečení.

zdroj: pexels.com

Myslete na sebe

Nosíte ráda černé kousky, ale ostatní mají řeči o tom, proč si nevezmete i něco barevného? Cítíte se nejlépe ve výstřihu nebo máte ráda velké šperky, ale bojíte se, co si o tom řeknou ostatní? Kašlete na všechny okolo a noste to, co máte nejraději. Barvy, doplňky nebo vzory. Kupujte jen opravdu to, co unosíte. Nepříjemné materiály a kousky, na které jste roky nesáhla, věnujte charitě.

zdroj: pixbay.com

Dejte šatníku nový kabát

Slaďte si svůj šatník do podobného stylu i barev. Přemýšlejte nad outfity komplexně a nenakupujte bezhlavě jednotlivé kousky. Co se vám líbí, co obdivujete v časopisech nebo na ulici na jiných ženách? Pořiďte si něco podobného. Pokud se ostatních musíte ptát, zdali to k sobě ladí, tak to pravděpodobně není to pravé.

zdroj: pexels.com

Záchrana

Nevíte, co na sebe a dnes opravdu nestíháte? Pak sáhněte po kouscích, které se hodí vždy a všude. Kupte si džíny a bílé triko nebo košili. Pokud máte rády business styl pak si přikupte i sako a podpatky, pokud spíše romantický look, sáhněte po svetru a balerínách, jste-li spíše „párty typ“, tak vsaďte na koženou bundu a tenisky. A máte hned univerzální a krásnou kombinaci.

zdroj: pixbay.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram