Jak si poradit s odrosty

Jak si poradit s odrosty

Boom okolo vlasových korektorů přichází do České republiky zase o něco později, než se objevil ve světě. I přesto informace o nich přinášíme ještě trochu s předstihem.

Vlasový korektor má za úkol zakrýt šediny a odrosty. Vzhledem k tomu, jak velké množství žen si vlasy barví, znamená tato novinka velký průlom ve vlasovém průmyslu. Několik pokusů o vlasový korektor již proběhlo, ale ne vždy měl produkt dobrý ohlas. Novinka od L'Oréal by na tom podle všeho zatím měla být nejlépe. Její použití je velmi snadné - ráno sprej protřepete a nastříkáte na ta místa, kde potřebujete odrosty nebo prošedivělé vlasy zakrýt. Poté můžete barvu promnout prsty, abyste docílili přirozenějšího efektu, a to je vše. Sprej vydrží na vlasech celý den až do umytí.

Samozřejmě, že se nejedná o produkt vhodný k používání z dlouhodobého hlediska. Spíše poslouží, když vaše kadeřnice onemocní a musíte dva týdny čekat na nové barvení nebo prostě není čas, pak stačí vlasový korektor přivolat a je nepříjemnost s odrosty nebo prvními šedými vlasy odstraněna. MAGIC RETOUCH samozřejmě mohou používat i muži, kteří se stydí za své první šediny, více ho ale jistě docení ženy napříč věkovými kategoriemi. Firma ho vyrábí v pěti různých barvách - černé, tmavě hnědé, hnědé, mahagonové a tmavě blond. Cena se pohybuje okolo 170 korun, takže vaše peněženka nemusí mít z ničeho strach.

Trápí vás odrosty nebo šediny? Pak to zkuste!

notino.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram