Jak si vybrat nejvhodnější anti-ageing péči pro vaši pleť?

Jak si vybrat nejvhodnější anti-ageing péči pro vaši pleť?

Stárnutí je přirozenou součástí života a nevyhne se mu nikdo z nás. Jedním z nejviditelnějších příznaků přibývajícího věku jsou vrásky. Ačkoli počítáme s tím, že přijdou, je dobré také vědět, jak jejich výskyt minimalizovat, abychom si stále udrželi mladistvý vzhled. Klíčová je přitom péče o pleť s pomocí účinných kosmetických produktů s anti-ageing účinky.

První jemné linky a vrásky se začínají na pleti objevovat kolem třicítky, ale není to vůbec důvod k panice. Stačí, když ve vaší kosmetické výbavě nebudou chybět vhodné krémy, séra a další produkty pleťové péče, jež mohou projevy stárnutí minimalizovat. Vybírat bychom měli podle jejich složení. Měly by obsahovat účinné látky, které dopomohou k mladistvému vzhledu pleti. Které to jsou? 

Koenzym Q10 pro redukci vrásek

Nevíte-li si rady, po jakém anti-ageing produktu sáhnout, chybu rozhodně neuděláte s produkty, které obsahují koenzym Q10. Tato látka stimuluje v pokožce produkci kolagenu, jež je zodpovědný za její pevnost. Navíc pleť chrání před oxidačním stresem a volnými radikály, jež přispívají k tvorbě vrásek. Výzkumu této látky se věnují laboratoře NIVEA již 25 let. Díky těmto poznatkům vytvořily celou řadu produktů NIVEA Q10. 

Vyzkoušejte například: 

Sérum pro vyplnění vrásek Q10 dokáže vyplnit a vyhladit vrásky, což je viditelné již po 2 týdnech používání. Po 4 týdnech zmizí 50 % hlubokých vrásek. 

Zpevňující denní krém proti vráskám Q10 POWER zajistí, že je pleť hydratovaná po 24 hodin, vrásky a jemné linky viditelně redukuji již za 7 dní. 

Kyselina hyaluronová a kyselina listová pro vyplnění pleti

Jak léta přibývají, je třeba věnovat pleti více pozornosti a péče. Pokožka potřebuje dodat v první řadě hloubkovou hydrataci. Skvělou ingrediencí je v tomto ohledu kyselina hyaluronová, která má zároveň výborné anti-ageing účinky. Další účinnou látkou v boji proti stárnutí je kyselina listová, jež pomáhá obnovit pleťové buňky a vlákna zajišťující pevnost, pružnost a vypnutí pleti. Řada produktů NIVEA Cellular Expert Filler obsahuje kombinaci těchto dvou kyselin, jež působí v hlubších vrstvách pleti, omlazují ji a vyplňují vrásky.

Vyzkoušejte například:

Vyplňující hyaluronové sérum Cellular Expert Filler, jež nejen vyplňuje pleť a redukuje jemné linky a vrásky, ale navíc pleť intenzivně hydratuje a vyhlazuje. 

Denní krém Cellular Expert Filler OF 30, který zvyšuje pevnost a elasticitu pleti a zároveň ji rozjasňuje.

Bakuchiol pro liftingový efekt

Účinnou anti-ageing látkou je bakuchiol, jež si poradí s ochablou pletí a konturami obličeje. Jde o přírodní ekvivalent retinolu, který zvyšuje produkci kolagenu, efektivně redukuje vrásky, zvyšuje pevnost a elasticitu pleti a bojuje proti začervenání a stárnutí způsobené UV zářením. Na rozdíl od retinolu je bakuchiol vhodnější pro citlivou pleť a může se používat i v těhotenství. Tato ingredience je obsažena v produktech řady NIVEA Cellular Expert Lift. Viditelné výsledky této péče uvidíte již za týden.   

Vyzkoušejte například: 

Sérum Cellular Expert Lift, které stimuluje obnovu buněk a zvyšuje produkci kolagenu v pleti za pouhé čtyři hodiny po nanesení. 

Denní krém Cellular Expert Lift OF 30, jež díky kombinaci kyseliny hyaluronové a bakuchiolu udrží pleť pevnou a bez vrásek bez ohledu na váš věk.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram