Jak v zimě nosit a kombinovat sukně

Jak v zimě nosit a kombinovat sukně

Žádnou milovnici sukní nemůže zastavit mrazivé počasí. Naopak - dlouhá sukně byla jedním z hlavních prvků, které byly k vidění na módních přehlídkách pro letošní sezónu. A jak je nosit i v těchto mrazivých dnech? 

zdroj: pinterest.com

Sukně mají zelenou i v zimě. Pokud se jich nechcete vzdát ani v době, kdy se teplota blíží k bodu mrazu, máme pro vás několik tipů, jak ji kombinovat a trochu se i zahřát. Maxi a midi délka budou jasnou volbou. Lze je nosit jak s kozačkami, tak i s teniskami. Tedy v případě, že se ve městě neobjeví více, jak deset čísel sněhu. 

Nezapomeňte lehké a vzdušné materiály, vyměnit za o něco hutnější a kvalitnější verzi. Vlněná sukně, sako a kabát, stejně jako kašmírový svetr budou tou nejlepší kombinací.

Sako jako záchrana

Jestli něco dokáže zachránit jakoukoli situaci - je to sako. Investice na dlouhá léta. Volte tedy kvalitní materiál a oversize střih. Vymyslíte s ním nespočet kombinací, které vás nikdy nebudou nudit.

zdroj: pinterest.com

Vlněná klasika

Při nošení sukně v zimě je rozhodující vrstvení, a tedy co nejvíce tepla pro horní část těla. V tom vám skvěle poslouží kašmírový rolák či o několik čísel větší vlněný svetr. Dlouhou sukni zkombinujete s vysokými botami, ale pokud opadne první sníh, nemusíte se bát ani tenisek.

zdroj: pinterest.com

Elegance i v zimě

Vnést eleganci do zimního outfitu není úplně lehký úkol, ale pokud se zaměříte na materiál, máte téměř vyhráno. Dlouhá vlněná sukně a teddy coat vás zahřejí a dovolí vám kombinaci s košilí či elegantní halenkou.

zdroj: pinterest.com

Mějte pod sukní

Bez kvalitního základu se to neobejde nikdy. A v zimě to platí několikanásobně. Pokud tedy zrovna zvolíte sukni i za předpokladu, že teploty budou mínusové, zvolte pod ni kašmírové punčochy. Nejen že vypadají dobře, ale navíc vás i zahřejí. V tomto případě bychom se nebáli zvolit i jinou než maxi délku sukně.

zdroj: pinterest.com

O jednu vrstvu více

Poslední záchrana, která se nám ovšem ze všech líbí nejvíce. Nejen, že máte šanci se alespoň trochu zahřát, ale zároveň vykouzlíte nejvíce pohodlný a stylový outfit. Tričko s dlouhým rukávem, svetr nebo rolák a k tomu košile. Vrstvěte, vrstvěte!

zdroj: pinterest.com

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram