JAK VYBRAT NEJKRÁSNĚJŠÍ VALENTÝNSKÝ DÁREK

JAK VYBRAT NEJKRÁSNĚJŠÍ VALENTÝNSKÝ DÁREK

OD Kotva nabízí valentýnské slevy a soutěž o luxusní romantickou večeři a další dárky

Valentýn je svátkem zamilovaných, dnem, kdy chceme své milované potěšit a připomenout si tak blízkost a lásku. Mnoho párů si nejen vymění tradiční valentýnky, ale také romantické dárky. Jak však vybrat ten pravý dárek, který Vaši drahou polovičku potěší? „Dle naší zkušenosti ženu vždy potěší květina, hezký šperk či prádlo. Muž zase většinou ocení nějakou dobrotu anebo stylové hodinky. Neměli bychom však zapomínat, že láska prochází žaludkem. I proto jsme si v únoru pro naše zákazníky připravili mimo jiné soutěž, jejíž hlavní cenou je romantická večeře pro dva v luxusní restauraci Fashion Club,“ prozrazuje Jaroslav Petrů, ředitel OD Kotva.

Od 10. 2. do 15. 2. poběží speciální akce. Zákazník se bude moci zapojit do slosování o romantickou večeři v luxusní restauraci Fashion Club, dárkový koš od Il delicato a Francouzských vín a delikates a voucher na nákup v hodnotě 1000 Kč. Na základě útraty v OD Kotva nad 490 Kč zákazník obdrží  u hostesky v infostánku valentýnku. Po jejím vyplnění a odevzdání zpět hostesce bude zařazen do slosování. Zapojit se je také možné přes facebook OD Kotva.

Navíc od 10. 2. do 28. 2. mohou kupující využít výhod u vybraných prodejců. Budou tak moci se slevami nakoupit krásnou autorskou bižuterii Diana Savitskaya, nadčasové šperky Coeur de Lion, exkluzivní šperky v obchodě Corial-Pandora, elegantní i výstřední šperky ve Zlatnictví AM Gold a Zlatnictví Smaragd, dále prádlo Skiny a Schiesser, sortiment Francouzských vín a delikates, vybraná toskánská vína chianti v obchodu Il delicato a květiny v květinářství Flowers Nairi.

„Těší nás, že můžeme oslavit Valentýna s našimi zákazníky a dopřát jim nejen příjemný nákup, ale také zajímavé slevy a soutěž o ceny, které naše zákazníky sbližují,“ uzavírá Jaroslav Petrů.

Více informací o akci a její pravidla naleznete na webových stránkách kotva.cz.

Zdroj: kotva.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram