Jaké džíny vám budou skutečně slušet podle tvaru vaší postavy?

Jaké džíny vám budou skutečně slušet podle tvaru vaší postavy?

Najít dokonale padnoucí džíny je někdy opravdu náročné. Výběr nových džínů si však můžete značně ulehčit tím, pokud budete vědět, jaký model a střih nejlépe sedne vašemu typu postavy. Jaké dámské džíny tedy sluší ženám s postavou ve tvaru jablka či hrušky?

Postava ve tvaru jablka

Postava ve tvaru jablka je charakteristická větším bříškem a štíhlýma nohama. Ideální jsou pro tento typ postavy úzké džíny. Jestliže nosíte delší halenky, můžete si dovolit úzké džíny s vyšším pasem. V opačném případě pro vás budou nejhodnější mid rise džíny. Ať už ovšem hledáte džíny s jakýmkoliv pasem, obchod House si pro vás připravil skutečně pestrou nabídku, ze které si jistě vyberou všechny ženy.

Postava ve tvaru hrušky

Jaké džíny vám budou slušet, když máte plnější boky, stehna a zadeček? Lichotit vám budou užší střihy (nemusí se nutně jednat pouze o skinny variantu) ve výšce do pasu, neboť právě to je oblast, kterou se rozhodně u tohoto typu postavy vyplatí zdůraznit. Svědčit vám ale budou i bootcut džíny, které vaše proporce opticky srovnají.

Postava ve tvaru obráceného trojúhelníku

Postava ve tvaru obráceného trojúhelníku se vyznačuje širšími rameny, a naopak užším pasem a štíhlýma nohama. Pokud do této kategorie postav také spadáte, příliš problémů s výběrem džínů zřejmě nemáte. Sluší vám totiž skinny džíny, ale i ty s rozšířenými nohavicemi, jež krásně vyrovnají vaši siluetu. Ať už ovšem hledáte jakékoliv dámské džíny - internetový obchod House Brand si jich pro vás nachystal vskutku mnoho.

Postava ve tvaru obdélníku

Obdélníková postava bývá často označována také jako chlapecká postava. A to především díky absenci výraznějších křivek. Dámy, pokud i vy máte postavu ve tvaru obdélníku, užijte si fakt, že si můžete dovolit většinu trendy střihů, které na vás budou vypadat přesně tak, jak byly původně navrženy. Rozhodně proto zkuste dát šanci džínám s rozšířenými nohavicemi nebo širokým kalhotám. Zkuste ale i rovnou klasiku s vyšším pasem, jež krásně zdůrazní střed vašeho těla.

Postava ve tvaru přesýpacích hodin

Postava ve tvaru přesýpacích hodin je právem považována za tu nejdokonalejší. Její majitelky si tak mohou bez obav dovolit téměř jakékoliv dámské džíny z obchodu House https://www.housebrand.com/cz/cz/zena/obleceni/dziny, které podtrhnou jejich smyslnou siluetu.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram