Jaké jsou letošní trendy Vánoc?

Jaké jsou letošní trendy Vánoc?

Vánoční dekorace, ozdoby a krásná atmosféra. I když letošní Vánoce budou jiné, než jsme všichni zvyklí, tak přichází krásné období plné radosti, prvního sněhu a dobrého jídla. Jaké letošní barvy zvítězily a co si nesmíte nechat ujít?

zdroj: pexels.com

Letošní Vánoce budou o něco jiné než ty předešlé, ale nenecháte si přece zkazit vánoční atmosféru. Snažte si užít svátky v klidu a pohodě se svými nejbližšími. Jaké trendy letos frčí?

Letošní barvy Vánoc jsou modrá a růžová

Pro některé je to možná překvapení, ale letošní barvu Vánoc vyhrála modrá. Ať už jde o námořnickou modř, světlou či tyrkysovou, skvěle navodí vánoční atmosféru. Má uklidňující účinky a vnese do vašeho bytu pohodovou náladu, kterou přesně každý potřebuje. Krásně ji zkombinujete například se stříbrnou nebo zlatou barvou.

zdroj: pinterest.com

Další barevnou variantou je právě růžová barva. Muži ji asi příliš neocení, ale ženám světle růžová zvedne hned náladu. Vytvoří romantickou a zároveň sladkou atmosféru a krásně vypadá v kombinaci s bílou nebo měděnou barvou. V trendech se doporučuje i růžová spolu s eukalyptovou barvou, jejíž pastelové odstíny polahodí oku.

zdroj: pinterest.com

Nestárnoucí klasika

Jestli patříte mezi ty, kteří mají raději klasiku, tak u ní zůstaňte. Návrat k tradicím má tento rok určitě svůj smysl a nestárnoucí kombinace červené a zelené nikdy nevypadne z kurzu. Vypadá skvěle na adventním věci, stromečku i v prostoru vašeho domova. Tak jakou barvu zvolíte letos vy?

zdroj: pexels.com

Betlémy a vesničky kam se podíváš

Časy, kdy každý měl svůj malý betlém se opět vrátily. Tento rok se nostalgicky ohlédneme zpět, a právě vánoční vesničky a betlémy se stávají čím dál víc oblíbenější. Bohužel jsme se nedočkali tradičních vánočních trhů, jak je všichni známe, proto si malý kousek Vánoc vezmeme k sobě domů. Ti šikovnější z nás si mohou takovou vánoční vesničku dokonce vyrobit. Troufnete si na to?

zdroj: pixbay.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram