Jaké jsou nejnovější módní novinky od Dior, Marc Jacobs a Christian Louboutin?

Jaké jsou nejnovější módní novinky od Dior, Marc Jacobs a Christian Louboutin?

Léto je už tady a módní značky přicházejí s jedinečnými kolekcemi. Dior představuje svou nejnovější kolekci Diorriviera plnou romantických odstínů a letních potisků. V nejnovější kampani Marc Jacobs předvádí kolekci herečka ze seriálu Stranger Things. A doplnit svůj plážový look můžete kolekcí Greekaba od Christian Louboutin.

zdroj: christianlouboutin.eu

Dior se vrací s kolekcí Diorriviera na léto 2022

Odleťte do blaženého léta s nejnovější kolekcí Dioriviera. V této sezóně je řada propletena domácími kódy značky, které obsahují toile de Jouy a pruhy bayadère v modrých, oranžových a růžových odstínech. Typický potisk toile de Jouy se objevuje na různých doplňcích a kouscích konfekce. V oddělení doplňků můžete spatřit ikonické tašky Lady D-Lite, Dior Book Tote a Diorcamp zdobené veselým potiskem.

zdroj: dior.com

zdroj: dior.com

Winona Ryder září v kampani J Marc Shoulder značky Marc Jacobs

Winona Ryder je jako múzou módní značky z oblíbeného seriálu Stranger Things. Oceňovaná herečka stojí v čele kampaně značky o téměř dvě desetiletí později, oblečená v archivních kouscích Marc Jacob, aby připomněla uvedení kabelky J Marc Shoulder na trh. Taška J Marc Shoulder, která je k dispozici v různých barevných provedeních, je vytvořena z měkké, pružné kůže a má charakteristické zapínání ve tvaru propleteného písmene J. Všestranná taška se hodí pro každou příležitost, protože doplněk lze nosit jako crossbody i tašku přes rameno.

zdroj: marcjacobs.com

Christian Louboutin ukazuje svou lásku k Athénám prostřednictvím modelu Greekaba

Christian Louboutin představuje kolekci Greekaba, v níž se dělí o svou lásku k cestování po Aténách, vydáním řady dámské a pánské obuvi a doplňků. Ve spolupráci s všestranným ilustrátorem Konstantinem Kakaniasem je každý návrh hravý a zároveň kreativní a mísí se v něm dědictví domu a středomořské řemeslo. Do popředí se dostávají nádherné výšivky, které se objevují na každém žádaném designu, například potisk Loubieye (modrého oka), řecké chrámové sloupy a tradiční řecké lidové umění.

zdroj: christianlouboutin.eu

zdroj: christianlouboutin.eu

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram