Jaké svatební šaty si přichystala Marchesa na jaro 2018?

Jaké svatební šaty si přichystala Marchesa na jaro 2018?

V jarní svatební sérii šatů Marchesa můžeme pozorovat nový trend - vrstvení velké sukně přes malou. Vychytávka pro moderní nevěsty.

Právě se díváme na přeměnu - žena se ve svatebních šatech nechce jen na chvíli ukázat při obřadu, zároveň nemá čas se převlékat. Takže idea krátké sukně, přes kterou se přehodí druhá a zaváže se okolo pasu, je naprosto aktuální,” řekla návrhářka Craig AOL Lifestyle. Dokonale praktické, viďte?

Další část svatební kolekce, na níž si návrhářky nahnaly body, je skutečnost, že myslely na všechny součásti svatebního dne. Od předsvatební párty a koktejlek až po opravdové svatební róby na velké finále. Přes rozdílné střihy všem modelům Marchesy zůstává jedno společné - vyvolávají silný dojem a zanechají ve vás vzpomínky. O tom by také svatební šaty měly být... Nezapomenutelné!

Neposkvrněnost optické bílé vyhrála nad trendy smetanovými odstíny a návrhářky se rozhodly zůstat u nejpopulárnější tradice. Rukávky doplnily nadýchanými volánky, přidaly 3D krajky a dlouhé vlečky. Vdávat se v šatech Marchesa je sen...

vogue.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram