Jarní kolekce české návrhářky Zuzany Osako vám přinese pocit klidu

Jarní kolekce české návrhářky Zuzany Osako vám přinese pocit klidu

Práci módní návrhářky Zuzany Osako jsme poměrně nedávno bedlivě sledovali, a to i díky tomu, že se stala autorkou slavnostních oděvů českému týmu na olympiádu v Tokiu. Tentokrát jsme se nadchli pro její jarní kolekci Louka.

Pod vlastní značkou Tradice přináší Zuzana Osako jarní kolekci s názvem Louka, která skýtá ready to wear střihy v lichotivém podání pro všechny dámské postavy od velikostí S až po XXL.

Jsou to bohaté zkušenosti ze zakázkové tvorby, které českou návrhářku posouvají dál i ve směru tvorby pro ženy se zcela běžnými velikostmi. „Zkušenosti s osobním špendlením každého kusu oděvu mě vedly k nalezení střihu, který odpovídá nárokům žen všech velikostí na ideálně padnoucí šaty. Jeho základem je dokonalá silueta přesýpacích hodin, a to až do velikosti XXL. Mým cílem je touto kolekcí podpořit u ženy vědomí, že jí to sluší a zároveň se cítí pohodlně a uvolněně. Aby si s sebou kamkoli nesla svůj intimní pocit klidu,“ vysvětluje Zuzana Osako.

Klid a bezstarostnou atmosféru na šatech podporuje vzor Louka, který autorka skicovala průběžně po několik let při procházkách přírodou. Série něžných perokreseb je kolorovaná tušemi a natištěná na jemný bavlněný satén v pěti pudrových barvách (růžová, modrá, fialková, zelenkavá, bílá).

„Z naší palety pudrových barev je těžké vybrat a zákaznice se musí dobře naladit na své já, aby poznala, která je pro ni ta pravá. Těším se, až to budu se zákaznicemi zažívat,“ dodává autorka. Kolekce Louka vzniká v českých a moravských krejčovských dílnách, které zpracovávají i další materiály z krejčovství Tradice, jako jsou len, modrotisk, gauze i plátna s autorčiným potiskem Slovácko.

Kolekce Louka je od začátku dubna k dostání na e-shopu značky.

tradice.org

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram