Jarní kolekci Luisa Spagnoli unáší pestré barvy a výrazné detaily

Jarní kolekci Luisa Spagnoli unáší pestré barvy a výrazné detaily

Italská značka Luisa Spagnoli se v kolekci pro letošní jaro a léto nechává unést pestrými barvami a výraznými detaily. Tvůrčí jiskrou pro nové kousky se stala oblíbená módní letoviska, jako je Capri, Saint Tropez, Biarritz nebo Ipanema.

Radost z letních barev se odráží v paletě inspirované osvěžujícím nanukem – akvamarínově modré, zářivě oranžové, rubínově červené a lesní zelené, zatímco slunečníky poseté písečné pláže nabídly předlohu pro maxi proužky, které jsou vhodné na každou party.

Kolekce, která je protkaná volány, třásněmi a nadýchanými rukávy, ztělesňuje hymnu sofistikované mladistvosti. Oslava řemeslného umu a know-how značky Luisa Spagnoli se pak nejvíce odráží v dovedné manipulaci s drahými látkami a dokonalými střihy. Samostatná kolekce pletených topů v křiklavě oranžové, sytě tyrkysové a smyslné fuchsiové v kombinaci s minisukněmi a šály, které jsou lemovány hravými třásněmi, ztělesňuje celkový svobodomyslný přístup celé kolekce.

Pastvou pro oči jsou pruhy, které zdobí nařasené maxisukně v kombinaci s decentními košilemi a nonšalantními šaty áčkového střihu v okouzlujících netradičních barevných kombinacích. Sexy a skotačivá atmosféra rezonuje i v topech obepínajících tělo, jejichž ideálním doplňkem jsou módní lněná saka. Ze lnu byly vyrobeny také šaty s nabíranými rukávy nebo šaty bez ramínek, které obohacují meandrové výšivky vyzdvihující bohatost materiálu.

Většinu outfitů Luisa Spagnoli završují háčkované klobouky, které slouží jako ochrana před sluncem i dokonalý doplněk. Nádech tajemné smyslnosti dodávají také bucket kabelky, ploché sandály a páskové boty na vysokém podpatku, které jsou doladěny minimalistickou zlatou sponou.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram