Jarní Lookbook Nike - sportovní móda v moderním a zábavném provedení

Jarní Lookbook Nike - sportovní móda v moderním a zábavném provedení

Odborníci přes sportovní módu Nike představili pro jaro 2015 aktuální Lookbook, ve kterém shromáždili ty nejlepší outfity z jarní kolekce. 

Společnost Nike je mezi všemi sportovními značkami opravdovou královnou na design svých produktů. Její vývojáři si toho jsou také dobře vědomi, a moderní design a styling svého sportovního oblečení proto představují v podobě jarního Lookbooku, ve kterém předvádějí to nejlepší z kolekce 2015.

 

Do jarního Lookbooku designéři zakomponovali vícero sportů, objevují se zde především ty nejoblíbenější individuální sporty jako je běh, posilování a sporty, které propojují tělo a duši. Sportovní outfity, které značka Nike předvádí jsou zábavné, mají v sobě nápad a vyzařují originalitou. K vidění jsou boty běžecké, fitness ale i pro Nike specifické tréninkové boty Studio Wrap. Dle tohoto Lookbooku je jasné, že sport má být zábavou, a že ve stylovém oblečení se rozhodně cvičí lépe. V aktuální kolekci si tak můžete vybrat ze spousty vzorů i barevných provedeních, které jinde nedostanete! 

Zdroj: nike.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram