Jaro přichází a s ním krásné barvy a nové trendy

Jaro přichází a s ním krásné barvy a nové trendy

Co bude v hlavní roli nejvíce trendy a na co se můžete těšit tento rok? Výběr je opravdu velký. Začneme zlehka limetkovými barvami přes bílé kostýmky, retro až po zajímavé volánky.

Jaro nám už začíná a s ním přicházejí i nové trendy. Můžete se těšit na krásné barvy, jež přinesl Fashion Week v New Yorku. Když se řekne jaro, každý si vybaví květiny a barvy, jak je to tento rok?

Limetkové a žluté barvy

Letošní jarní sezónu ovládá limetková barva. Ať už jemně tlumená nebo zářivě neonová, škála barev je široká. Další jsou světle žlutá, oranžová a zelená. Všechny tyto odstíny vypadají skvěle v kombinaci s bílou.

Límce a volánky

Volánek zvaný peplum se vrací opět do módy. Krásný a elegantní kousek, který dodá nudnému outfitu „šťávu“.

Dále se můžete těšit na velké límce do ostré špičky, díky kterým se vrátíme tak trochu do disko světa.

Puntíky jsou zpět

Na jaře budou populární opět puntíky ve všech barvách. Zde si přijdou na své milovnice klasiky i elegance. Puntíky vypadají skvěle na každou příležitost a nemusí být pouze v kombinaci černé a bílé.

Kalhotové kostýmky a bermudy

Na bílou se můžete opět těšit v podobě kalhotových kostýmků, které jsou inspirovány pánským stylem. Mají být především volné, ale i krátké a tříčtvrteční. Pokud nejste zastánce kalhotových kostýmků, pak si kupte bermudy. S kombinací se sakem jsou krásné a stylové.

Roušky v hlavní roli

Není žádnou novinkou, že kvůli nynější nemilé situaci se stala rouška spíše povinností než volbou. Mnoho světových návrhářů nelenilo a představilo své extravagantní doplňky.

Zdroj foto: Pinterest.com, Profimedia.cz, Pixbay.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram