Jaroslava Procházková a kolekce S/S 2017 s názvem „SimpliCITY"

Jaroslava Procházková a kolekce S/S 2017 s názvem „SimpliCITY"

Nová kolekce módní návrhářky Jaroslavy Procházkové opět ukázala zajímavé a nositelné kousky, které si dokážeme každá představit ve svém šatníku. 

Přehlídka kolekce S/S 2017 s názvem „...SimpliCITY...“ se jako tradičně konala v krásných prostorech Mramorového sálu v Lucerně a opět přilákala spoustu obdivovatelek a obdivovatelů. Těch bylo tolik, že nezůstalo jediné místo volné, ba naopak, někteří ještě museli zůstat stát. Ano, až tak velký zájem byl o představení těch nejnovějších kousků z tvorby Jaroslavy Procházkové pro tento rok. 

Každý, kdo tvorbu Jaroslavy zná, tak ví, že je vždy nápaditá, stylová a také plná zajímavých barev, které nechyběly ani nyní. Návrhářka pro ně má cit a dokáže nimi navodit pocit štěstí, klidu a pohody. Během Fashion Show zde vládly klasické neutrální barvy, kterými nepohrdne žádná z nás, tedy černá, šedá, béžová a bílá, ale samozřejmě se zde našly i veselejší barvičky, jako je červená, zelená, růžová a také různé vzory. V růžové a bordo barvě mě samotnou zaujaly moderní "župánky", které byly svázány stříbrným páskem a vypadaly jednoduše stylově a také z počátku klasicky vypadající kabátek se sexy rozparkem na zádech. Odolat však nešlo ani dalším kouskům, které krásné modelky předváděly. 

Hlavním mottem celé kolekce je pocit sounáležitosti, zařaditelnosti, touha být inspirací pro zažívání  jednoduchosti z naplnění, pro iluzi štěstí z rovnováhy, radosti z krásných prožitků, touha být obyčejným, tudíž výjimečným a tedy nepostradatelným...

Kolekci bych popsala jako jednoduchou, zajímavou a inspirativní, protože některé kousky byly tak krásně a zajímavě střižené, že musí vyzdvihnout krásu každé ženy a nezáleží na tom, jestli je jí dvacet nebo pětačtyřicet, prostě v tom bude neodolatelná. Je to především tím, že je kolekce "univerzální", moderní a šik. 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram