Je čas zapracovat na formě. Jak vypadat skvěle i v posilovně?

Je čas zapracovat na formě. Jak vypadat skvěle i v posilovně?

Pravidelný pohyb je jednou z cest za krásnou postavou. Ale jak docílit toho, aby vám to slušelo i v posilovně? Nečekejte na novoroční předsevzetí, začněte hned a buďte u toho sexy!

Zimní období přináší přeplněné posilovny a nová předsevzetí na další rok. Chodíte cvičit nebo chcete začít? Kvalitní sportovní oblečení vám dodá pocit sebejistoty. Navíc se v něm budete cítit příjemně a více žensky!

Malovat se, či ne

Většina žen řeší problém, zdali se do posilovny líčit, či ne. Pokud jdete do fitka po práci, tak pravděpodobně nalíčená už budete. V případě, že plánujete jít do fitness centra ráno, tak to s make-upem nepřehánějte. Jdete se potit, ne se procházet po molu. Mimo jiné se vaše pleť může zhoršit, pokud cvičíte často s make-upem.

Nebojte se potu

Pot je přirozená reakce těla, především v posilovně. Není se za co stydět a nemusíte se trápit, i když jste mokrá jako myš. Ostuda je spíše to, když jste nevábně cítit. Použijte kvalitní deodorant a sáhněte raději po funkčním nebo bavlněném oblečení. Speciální materiál odvádí pot od pokožky a udržuje optimální teplotu těla. Vybrali jsme pro vás stylové dámské legíny. Od teď bude vaše posilování v maximálním pohodlí.

1. Modré sportovní legíny, 2. Černé vzorované legíny, 3. Růžovo-černé sportovní legíny, všechny za stejnou cenu 1449 Kč na Zoot.cz

 

Co podprsenka? Stále ještě nosíte nepohodlné podprsenky s kosticemi? Tomu je konec, vykašlete se na dráty a volte raději krásnou sportovní podprsenku, které zvládne svoji práci na jedničku.

1. Černá sportovní podprsenka za 599 Kč nebo 2. Růžová sportovní podprsenka za 999 Kč, obě k dostání na Zoot.cz

 

A co sprcha

Řada žen nechává raději sprchování až na doma. Je to mnohem pohodlnější a nemusíte se bát bakterií ve veřejných sprchách. My doporučujeme to samé, po koupeli hrozí nastydnutí v zimních dnech. Pokud si chcete umýt i vlasy, tak to určitě počkejte na svoji vlastní koupelnu. Nemusíte pak tahat všemožné kondicionéry, šampony ani fén.

Zdroj foto: Zoot.cz, Pexels.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram