JENNY FAIRY RECORDS HUDEBNÍ KAMPAŇ NA SEZÓNU PODZIM-ZIMA

JENNY FAIRY RECORDS HUDEBNÍ KAMPAŇ NA SEZÓNU PODZIM-ZIMA

Jenny Fairy uvedlo podzimní kolekci plnou trendů a temperamentní hudby, do které vás vtáhnou španělské rytmy. 

Španělské tóny

„Caliente, Caliente“ zní španělské rytmy, které slibují opravdu horkou sezónu. Tento podzim budeme tančit do taktu Jenny Fairy Records, který nás s sebou vezme na módní cestu časem. Vstupte tanečním krokem do nové sezóny zároveň s nejnovější kolekcí značky Jenny Fairy. Smyslné španělské tóny vám nedovolí zůstat v klidu na místě. Jenny Fairy Records rozvlní vaše boky a bude nejlepším soundtrackem této sezóny.


Zdroj: se svolením Jenny Fairy

Trendy podzimu

Značka Jenny Fairy se zaměřila na nejsilnější trendy této sezóny a svoje nejnovější modely doplnila masivními podpatky a několikacentimetrovými podrážkami. Platformy najdete i na retro mokasínách a kozačkách. Nepochybně zaručují stabilní základy pro tanec. Výrazným akcentem letošního podzimního stylu budou lesklé boty nad kotník nebo robustní kovbojské kozačky. Na pozadí tlumených barev upoutají pozornost intenzivní růžová a šťavnatá oranžová, které podtrhnou „barbiecore“ look.


Zdroj: se svolením Jenny Fairy

Doplňky

Stylovou kolekci obuvi doplní batohy a kabelky ve stylu módy roku 2000. Oblíbená značka influencerek v této sezóně naservíruje supermódní vázání a prošívání doplněné bižuterními prvky. Kampaň zasazenou do stylu roku 2000 má na svědomí francouzský fotograf Nickolas Lorieux. Do španělských rytmů se pohupují světové modelky: Olivia Vinten, Jordan Daniels, Janet Chinyere Jumbo, Vakare Steputyte. Do jejich řad se přidala i smyslná Paloma Elsesser. Tato bodypositive modelka, která už několik let překonává stereotypy ve světě módy, je dobře známá z obálek prestižního časopisu „Vogue“ nebo přehlídek Fendi, Lanvin a Alexandrer McQueen.


Zdroj: se svolením Jenny Fairy

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram