Jenny-Lo jako královna červeného koberce na American Music Awards

Jenny-Lo jako královna červeného koberce na American Music Awards

Vyhlašování cen ať už v oblasti hudbynebo hrectví je vždy samo o sobě módní přehlídkou. Vybrali jsme to nejlepší z nejlepších z AMA, co se letos na červeném koberci objevilo.

1. Jennifer Lopez

Vypadá to, že se v našich top outfitech opakují stále ta samá jména. Není to však naše zaujatost, ale prostý fakt. Stejně jako na cenách MTV i na cenách American Music Awards zářila Jenny-Lo se svým neonově růžovým outfitem. Růžové šaty od Georges Chakra s výstřihem, který neskrýval ani ta nejhlubší tajemství, doplněný černými vysokými podpatky a doplňky byly krásné. Třešničkou na dortu však byla zadní část šatů - černé pásky, které vlastě umožňovaly J-Lo ukázat plně svou vypracovanou figuru. Aby tento designérsky odvážný a nápaditý kousek šatů vynikl, zvolil vlasový stylista Chad Wood na první pohled obyčejný culík, který však objemově vylepšil za pomoci vody, silného spreje na vlasy a žehličky, jak Wodd vysvětlil online deníku Daily Mail.

2. Taylor Swift

Taylor se před zraky novinářů objevila oblečena jako by hned po AMA točila svůj další nadpozemský hudební klip. Taylor se na předávání objevila v nadpozemských šatech se stejným designem jako boty, které sahaly až do poloviny stehen. Opravdu odvážný outfit od Balmain doplněný retro líčením ze šedesátých let - odvaha se zase jednou mladé zpěvačce vyplatila.

3. Carrie Underwood

Carrie jako nastávající maminka se nevzdala příležitosti vypadat sexy. Zvolila klasiku - černé šaty, čímž dokázala, že i zdánlivě jednoduchým outfitem se můžete dostat mezi top outfity večera AMA. Decentní třpytivé líčení doplněné dlouhými zlatými náušnicemi dotvořilo obraz elegantní dámy, která bude již podruhé maminkou.

4. Cardi B

Úplně z jiného soudku módy vybrala šaty americká raperka a sokyně současné královny rapu Nicky Minaj - Cardi B. V osobním životě jí kvete štěstěna, nedávno se totiž zpěvačka tajně vdala za svou velkou lásku rappera Offseta, se kterým rozkvetla i na červeném koberci, a to doslova.

5. Vanessa Hudgens

Ačkoli se Vanessa Hudgens v poslední době ukazovala na veřejnosti jako diva, na AMA tomu bylo jinak. Její stylista se kromě jejího účesu postupně pokouší přetvořit i její image pomocí jemných barev a materiálu. Volba světle růžových šatů s hlubokým dekoltem a rozparkem od Cushnie byla sice hezká, ale musíme přiznat, že výraznější sytější barvy se ke zpěvačce z High School Musical prostě hodí a hodily.

Daily Mail Online

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram