Ještě nemáte krátké černé kadeře?

Ještě nemáte krátké černé kadeře?

Máme pro vás žhavé tipy na současné letní módní trendy 

Tak tedy, co že to letos pofrčí? Podle nejnovějších módních zpráv budou letos „in“ krátké střapaté klučičí sestřihy, které jsou mimochodem na léto naprosto ideální, vlasy jsou vzdušné, nemastí se tak rychle a lépe drží tvar i za horkých letních dnů. Kromě toho krátké sestřihy samozřejmě ubírají na věku a jsou velmi sexy, energické, veselé, a vždycky v módě.

Stejně tak je to i s tmavým stylem. Temné a záhadné barvy byly, jsou a budou třešničkou na dortu krásy nejedné filmové hrdinky. Nezapomeňte ale, že ne každému musí krátké vlasy slušet. Ke každému tvaru obličeje sedí něco jiného, a tak je rozhodně na místě poradit se s kadeřníkem, zda je vámi zvolený účes vhodný, či ne. Zde platí rčení „Dobrá rada nad zlato“ dvojnásob. Přeci jen, špatně vybrané tričko můžete kdykoliv zahodit, ale se špatným účesem už to není tak snadné. Pokud jde ale o styly, vybere si asi každý.

Krátký sestřih může být sportovní, elegantní, bláznivý, prostě jakýkoliv vás napadne, a to klidně během několika málo minut. S krátkými vlasy se dají dělat zázraky skutečně na počkání. Stačí k tomu například květiny či různé čelenky, sponky a klipsy do vlasů. Pokud zvolíte vhodný květinový doplněk, je tento účes na léto ideální. Navíc v tmavých vlasech barevné ozdůbky krásně vyniknou a účes ozdobí. Nemusím snad ale připomínat, že pokud chceme, aby naše vlasy dobře vypadaly, samozřejmě je nutné dbát na správný výběr vlasové kosmetiky. Každý typ vlasů vyžaduje nejen odpovídající druh šamponu a kondicionéru, ale také vhodné stylingové přípravky, bez kterých se u krátkých střihů asi neobejdete. Jejich výběr skutečně nepodceňujte.

 

Zdroj fotografií: Baeuty.about.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram