Jimmy Choo kolekce inspirovaná lyžováním potěší všechny milovníky zimy

Jimmy Choo kolekce inspirovaná lyžováním potěší všechny milovníky zimy

Chladné počasí využívá módní návrhář Jimmy Choo, aby představil svou „sněhovou“ kolekci pro letošní zimu. V popředí kampaně stojí maďarská modelka Barbara Palvin.

Scéna se sněhem pokrytého prostředí připomínajícího Alpy se stala perfektním místem pro zachycení lyžařské idylky. Zimní bunda s kapucí a monogramem JC v černé, šedé a bílé barvě je voděodolná. Mezi stylovější kousky patří i černá kombinéza s rozšířenými nohavicemi a páskem v pase.

Jimmy Choo myslel i na drobnosti, kterými jsou pletené ponožky, palčáky podšité fleecem, ale také lyžařské tašky nebo držáky na telefon. Vše samozřejmě voděodolné. Pózující Barbaru Palvin nafotil berlínský fotograf Dan Beleiu, který se soustředil na všechny detaily z kolekce. Eliza Conlon pomohla se stylizací modelky a Hadeel Tal společně s Jamesem Rowenem si vzali na starosti make-up a styling tmavých kadeří Barbary Palvin.

Pohodlným a přitom stylovým sněhulím v barevné kombinaci sekundují černé sluneční brýle, fialový rolák, pletená lyžařská kukla i elegantní černé lyže Jimmy Choo. Sluncem zalité hory a výrazné barvy na jednotlivých kouscích kolekce vás navnadí na pořádnou lyžovačku.

Kolekce inspirovaná lyžováním je v prodeji online na stránkách návrháře i ve vybraných maloobchodních prodejnách.

Celou kolekci omrkněte tady.

 

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram