JITKA KLETT NABÍZÍ JEDINEČNÝ ZÁŽITEK PRO VŠECHNY MILOVNÍKY MÓDY

JITKA KLETT NABÍZÍ JEDINEČNÝ ZÁŽITEK PRO VŠECHNY MILOVNÍKY MÓDY

Velice oblíbená návrhářka z domácí scény Jitka Klett při příležitosti stěhování jejího módního salonu nabízí jedinečnou možnost nevšedního zážitku pro všechny milovníky módy a její tvorby.

Zdroj: se svolením Jitka Klett Couture

Příležitost dělá činy

Jitka Klett Couture se stěhuje do nádherné prvorepublikové vily na pražských Vinohradech, která překypuje inspirací. Ta návrhářce vnukla nápad pro nevšední zážitek, který nabízí i vám.

''Ti, kdo mě znáte lépe, víte, že ráda investuji do mého osobního vzdělávání a rozvoje, na kterých mi záleží, ale stejně cítím velkou zodpovědnost za společnost, ve které žiji, pracuji a vychovávám novou generaci. V naší nové nádherné vile se ve mně probudil pocit, či spíše potřeba, podělit se s více z vás a vašich nejbližších o mé zkušenosti v kreativním byznysu a také o moji odbornost v prostředí, kde tvoříme. Jsem přesvědčena, že v těchto prostorách pocítíte úžasnou energii a budete se do nich nejen kvůli ní chtít co nejdříve vrátit,''  Jitka Klett.


Zdroj: se svolením Jitka Klett Couture

 

Co vás čeká?

Čeká vás posezení se samotnou návrhářkou Jitkou Klett, samozřejmě s malým občerstvením včetně drinku, luxusní dárek v podobě parfému JK Klett. Při schůzce se obdarovaná žena dozví vše, co jí z módního světa zajímá. Jitka Klett poradí ohledně individuálního stylingu, psychologie barev či aktuálních módních trendů. Je to jedinečná možnost, jak získat informace o cenných zkušenostech ze skutečného a každodenního světa módy.


Zdroj: se svolením Jitka Klett Couture

Velice originální dárek

Ani nám, ani vám jistě neuniklo, že je skvělá doba, pořídit si tento speciální zážitek a věnovat ho vaší milované osobě jako vánoční dárek. Je to jistě nevšední v tolika ohledech, ale hlavně, na tento dárek obdarovaná/ný, nikdy nezapomene. A jak říká paní Jitka Klett: ''Intenzivně vnímám, že šířit módu, umění či kulturu mezi lidi je dnes možná ještě o něco důležitější než kdykoli předtím. Já sama toužím být součástí života kulturního národa, který se zajímá o historii a zároveň i o potřeby druhých.  I z tohoto důvodu jsem se rozhodla věnovat čas novému projektu. Čas, který považuji za jednu z nejvzácnějších věcí, kterou disponujeme...'', čas je jistě ten nejvzácnější dar, dopřejme si tedy navzájem, aby byl co nejkrásněji prožitý a naplněný radostí.


Zdroj: se svolením Jitka Klett Couture

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram