Jitka Klett ohromila úchvatnou módní událostí roku 2023, kde českému i zahraničnímu publiku představila dvě kolekce

Jitka Klett ohromila úchvatnou módní událostí roku 2023, kde českému i zahraničnímu publiku představila dvě kolekce

Hudba, tanec, zpěv a rozkvetlá zahrada prvorepublikové vily módní návrhářky Jitky Klett byly dokonalým spojením pro představení její nové kolekce LUNA 2023. Na jedinečnou událost se sešlo 200 hostů z Česka i zahraničí.

Jitka Klett je známá svými módními úspěchy a oceněními napříč světem. Má cit pro umění ve spojení s módou a před pár dny představila po delší době i domácím fanouškům svůj další unikátní umělecký projekt v prostorách vlastní zahrady na pražských Vinohradech, kde se zároveň nachází i její módní salon. Akci nazvala Art Fashion Show Jitka Klett 2023.

V rámci večera byly představeny hned dvě módní kolekce, jednou z nich byla již zmiňovaná JK KLETT kolekce LUNA 2023, pro kterou byly inspirací fotografie slovenského exprezidenta Rudolfa Schustera a druhá kolekce JITKA KLETT COUTURE s názvem SPLYNUTÍ, která byla inspirovaná siluetou ženského těla. Klobouky pro tuto kolekci navrhla a vyrobila známá modistka Jolana Kotábová. Kolekce obou značek návrhářky Jitky Klett diváci náležitě hodnotili potleskem ve stoje.

Obě módní přehlídky doprovázela hudební produkce, která se odehrávala nad hlavami hostů v otevřených balkónových oknech samotné vily, na zatravněném prostoru pak produkce taneční a kolem hostů po chodnících kolem zahrady procházely modelky. Dohromady šlo o jedinečný kulturní zážitek, který se rozhodně zapíše mezi nejlepší tohoto roku.

Událost si nenechalo ujít mnoho známých osobností, především ze sféry Top businessu mezi kterými nechyběla Simona Kijonková s manželem, ale také mediálné známé osobnosti jako Leona Machálková, Eliška Bučková, Markéta Laštovičková, Jana Kolesárová či Nela Slováková. Ze zahraničních hostů dorazili například prezidentka Oriental Fashion Week v Paříži Hind Joudar, majitelé VIPTEX Turecko, ale i známý odborník na ženskou krásu ze Slovenska Jozef Oklamčák.

O hudební dramaturgii se postarala Zdenka Zadníková a nechyběli ani vynikající hudební hosté jako Jaroslav Svěcený, nadaná česká zpěvačka Maella, která přiletěla z Londýna i sopranistka Varine Mkrtchyan. Taneční choreografii vytvořila choreografka Andrea Straková se vzácnými tanečními hosty Markétou Šandovou, Adélou Libalovou, Veaceslavem Burlac a Dariou Lazucovou.


Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram