Jitka Klett slaví další mezinárodní úspěch

Jitka Klett slaví další mezinárodní úspěch

Po úspěších, které se svou tvorbou slaví po celém světě, Jitka Klett nově uchvátila i Moskvu, kde se představila jako vůbec první návrhář z České republiky.

21letá tvorba módní návrhářky Jitky Klett je pravidelně prezentována na samostatných autorských módních přehlídkách ale také na významných týdnech módy po celém světě jako je Dubaj, Paríž, New York, Praha, Abu Dhabi, Bejrút, Harbin, Káhira, což už samo vypovídá o nesporných kvalitách česko-slovenské módní návrhářky.

Do úspěchů Jitky Klett v mezinárodním měřítku ale čerstvě přibyla i její účast na jubilejním 10. ročníku Estet Fashion Week v Moskvě, kde se v minulém týdnu po boku dalších celosvětově uznávaných módních tvůrců představila jako vůbec první návrhářka z České republiky.

Na přehlídkovém mole Jitka vystoupila dokonce i společně s legendou ruské módní scény Slavo Zaitsevem, načež se oběma aktérům dostalo obrovské podpory jak ze strany přítomných médií, tak i celé tisícovky hostů, kteří oba módní velikány odměnili hurónským aplausem.

Video postřehy z Estet Fashion Week 2015 Moscow - Jitka Klett

K oslavám exkluzivního vystoupení Jitky Klett na moskevském Estet Fashion Week a úspěchu autorčiny prvotřídní kolekce INFINITY A/W 2015-2016 se ale připojili i zástupci slovenské a české ambasády v Moskvě, kteří rovněž neskrývali své nadšení.

S vnitřní hrdostí na české tvůrce, kteří šíří dobré jméno naší malé zemičky v srdci Evropy, kterou reprezentují v zahraničí, se ke gratulacím připojujeme a již nyní netrpělivě vyhlížíme, čím novým nás Jitka Klett překvapí. 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram