Joanne Stoker fascinuje podpatky i platformami

Joanne Stoker fascinuje podpatky i platformami

Návrhářka Joanne Stoker absolvovala designérskou školu 

Mladá londýnská návrhářka Joanne Stoker absolvovala designérskou školu jenom před třemi lety a už svými kolekcemi dobývá srdce fashionfilů. Její boty nejsou obuví, ale kultem, který ji přiřadil okamžitě k velikánům módního designu obuvi, jakými jsou Louboutin, Blahnik Kirkwood, Choo a pár dalších.

Pod svoji značkou prezentuje Joanne Stoker svoji pátou kolekci a už ji leží u nohou módní svět. A to doslova, protože nejenže fascinuje módní svět svými dokonalými tvary a barvami bot, spoustou nových nápadů a luxusních prvků, ale každou její novou kolekci doprovází také exkluzivní fotokampaně, které nám ukazují, jak krásné v jejich botách můžeme být. Boty Joanne Stooker jsou už nyní kultem.

Aktuální kolekce obuvi Joanne Stoker fascinuje tvary i vzory! Podívejte se teď na aktuální módní kolekci obuvi Joanne Stoker pro letošní jaro a léto 2012 (SS 2012). Kolekce se jmenuje Indian Artisan a charakterizují ji barvy a vzory inspirované Indií, ale také skulpturální tvary podpatků, které ještě více umocňují vyšší či nižší platformy. Joanne Stoker se snaží vždy vyšší podpatek kombinovat s vyšší platformou, což dělá boty díky nižšímu sklonu nositelnějšími, přitom jim však výška podpatku neubírá na eleganci. Podpatky mají různě kónické tvary nebo tvary pravidelných kvádrů. Některé jsou kombinovány také se zvláštním tvarem platformy a vznikají tak naprosto unikátní tvary ikonických bot.

Kdo je Joanne Stoker
Návrhářka Joanne Stoker absolvovala prestižní Cordwainer College v roce 2009 v oboru design obuvi. Její módní tvorba obuvi uspěla na mnoha mezinárodních soutěžích a jejím mentorem až do doby, kdy si Stoker založila vlastní značku, byl samotný Jimmy Choo, jenž pod svoji značkou netvoří pouze skvělou módu, ale právě také úchvatné kolekci módních doplňků a mezi nimi samozřejmě také boty. Svoji vlastní značku si Joanne Stoker založila v roce 2011 a na trh vrhla luxusní kolekce obuvi postavené na revolučním designu.

 

Zdroj obrázků: kolekce a snímky kampaně Joanne Stoker (Joannestoker.com)

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram