Kabelky LIBERTA návrhářky Jitky Klett skrývají krásný příběh

Kabelky LIBERTA návrhářky Jitky Klett skrývají krásný příběh

To, co začalo před šesti lety v New Yorku, pokračuje dnes v Česku. Propracovaný design a prvotřídní materiál jsou spojením, které najdete v kabelkách LIBERTA značky Jitka Klett.

Každá skvělá spolupráce vždy začíná skvělým příběhem. Tento začal před 6 lety v New Yorku, kde se Jitka Klett díky svému dlouholetému příteli Pavlovi Zuštiakovi seznámila s newyorským designérem Georgem Diao, když na Couture fashion week v New Yorku představila svou kolekci.

Vůně okouzlujícího Toskánska je cítit z precizního výběru nejlepších materiálů a do detailů propracovaného designu. Kabelky byly s láskou vyrobeny v rodinné toskánské firmě s vícegenerační tradicí a léty zkušeností ve výrobě kvalitních kožených doplňků.

LIBERTA malá černá kožená kabelka na ramínko

Kabelka do ruky nebo na rameno z kolekce LIBERTA, vyrobená z nejkvalitnější strukturované italské kůže. Univerzální černá barva a zaoblené kraje jsou skvěle doplněny nastavitelným koženým řemínkem na rameno ve zlatém nebo stříbrném provedení. Překlad s kulatým krajem je přeštěpovaný ve stejném tónu a ozdobený JK Klett logem. Na kabelku můžete připevnit naše další mini kabelky, které najdete na našem e-shopu : Černá kožená mini kabelka s řetízkovým řemínkem nebo Černobílá mini kabelka s řetízkovým řemínkem v LIBERTA potisku. Získáte tak nejen více místa, ale také bezmezné možnosti kombinace. Ramínko je upravitelné na preferovanou délku.

Materiál: 100% kůže

LIBERTA černobílá mini kabelka v potisku s řetízkovým řemínkem

Vyrobena z elegantního a také velmi praktického materiálu. Tato klasická kabelka na rameno má dostatek místa na to, abyste měla všechny vaše nezbytnosti po ruce. Při tomto povedeném kousku vyrobeném z černobílého nepromokavého materiálu v limitované edici a v nejlepší kvalitě oceníte jeho úžasnou kombinovatelnost a multifunkčnost. Po odnětí dlouhého řetízkového ramínka může být použita buď jako peněženka k Malé černé kožené kabelce Model 001 a ke Střední černé kožené kabelce Model 002 nebo jako večerní kabelka do ruky. Stejně poslouží jako praktická ozdoba všech kabelek z kolekce LIBERTA, a to jejím uchycením na jejich přední část nebo připnutím na opasek jako praktická úschova vašich věcí, když máte plné ruce.

Materiál: 100% nepromokavý polyester

Rozměry: šířka 20 cm x výška 12 cm

LIBERTA černá kožená mini kabelka s řetízkovým řemínkem

Multifunkční a tak variabilní, ikonická černá kožená mini kabelka s řetízkovým řemínkem je dokonalým doplňkem každého večerního outfitu. Odepnutím řetízku změníte tuto kabelku na peněženku nebo z ní uděláte skvělý doplněk jejím připnutím na opasek. A jejím připnutím na kteroukoli z kabelek nové kolekce vytvoříte opět zcela nový jedinečný design.

Černá kožená mini kabelka s řetízkovým řemínkem je vyrobená ze strukturované kůže. Tato klasická kabelka je černou variantou předchozí malé černobílé mini kabelky LIBERTA. Úžasnou variabilnost a kombinovatelnost koženého skvostu, v limitované edici, z měkké italské kůže a v nejlepší kvalitě, oceníte každý den.

Materiál: 100% kůže

Rozměry: šířka 20 cm x výška 12 cm 

LIBERTA velká černá kožená kabelka

Každý detail JK Klett velké kožené kabelky byl detailně promyšlený. Tato kabelka vyrobená v Itálii ze strukturované černé kůže a s nepřehlédnutelným červeným vnitřkem, má dostatek místa na vše, co s sebou potřebujete nosit, ať už přes víkend nebo během týdne, plus vnitřní kapsa na odložení mobilu nebo klíčů. Přední zdobení ve tvaru kruhu může být použito k připevnění Černé kožené mini kabelky s řetízkovým řemínkem nebo Černobílé mini kabelky s řetízkovým řemínkem v LIBERTA potisku. Noste v ruce nebo k ní můžete připnout kožené ramínko s nastavitelnou délkou.

Materiál: 100% kůže

Rozměry: šířka 36 cm x výška 26,5 cm

LIBERTA víkendová taška s koženým lemováním

Prostorná a lehká, JK Klett víkendová taška je ideální na víkendy mimo město, do posilovny nebo na pracovní cesty. Je navržena z nepromokavého materiálu s autorským potiskem LIBERTA, s koženými rukojeťmi a koženým lemováním, v dokonalé velikosti. Má jednu vnější a jednu vnitřní kapsu na zip a vrchní zip po celé délce. Praktické odnímatelné kožené ramínko s nastavitelnou délkou oceníte i na letišti, když máte plné ruce kufrů.

Vrchní materiál: 100 % nepromokavý polyester

Materiál rukojeti a ramínka: 100% kůže

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram