Kalhotová královná: trendy střihy letošního roku

Kalhotová královná: trendy střihy letošního roku

Rána bývají stále ještě chladná, takže se na sukni nebo šaty možná ani necítíte. Zlatá střední cesta - kalhoty! A my vám ukážeme ty, které jsou letos opravdu trendy.

zdroj: pexels.com

Jaro už se pomalu vkrádá do těch dlouhých zimních dnů. Konečně! A protože s jarní únavou také dost často přichází díky vitamínu D jarní příval energie, chceme a musíme si dělat radost. O tu materiální se dost často postarají aktuální trendy, a protože venku stále panuje spíše chladné počasí - nové kalhoty jsou tím pravým kouskem do vašeho šatního.

Kalhoty, které budou vládnout letošnímu roku.

Barevné kožené nebo vinylové kalhoty

Kožené nebo vinylové kalhoty jsou na jaro ideálním kouskem. Nebojte se tuto sezónu sáhnout po výraznějších barvách. Černou si ještě užijeme dost!

zdroj: mangooutlet

Široké kalhoty 

Široké kalhoty a nejlépe na míru, aby opravdu sedly tak, jak mají. Jakmile jedny takové vyzkoušíte, věřte, že nebudete chtít nosit nic jiného. Mluvíme z vlastní zkušenosti.

zdroj: cosstores

zdroj: zara

Béžové džíny

Tak trochu noční můra, tak trochu módní sen. Dejte si pozor na rozlitou kávu, na první venkovní posezení nebo odpoledne na dětském hřišti. Tedy pokud to jde. Šedobílý nebo béžový denim - hvězdy, na které se můžete spolehnout po celý rok.

zdroj: cosstores

Pletené kalhoty

Přiznejme si to, na pohodlí se zvyká lehce, a tak je i letos na prvním místě. Příjemné, úpletové kalhoty nejsou už dávno vyhrazeny jen na domácí lenošení. 

zdroj: hm

zdroj: hm

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram