Kalhoty nechte v létě ve skříni

Kalhoty nechte v létě ve skříni

Dlouhým nohavicím dejte v létě sbohem. I s krátkou nohavicí můžete být stylovým elegánem. Zde je několik rad jak na to.

Nejste-li členem dozorčí rady, bankovním nebo vysokým státním úředníkem, můžete si dovolit se svým šatníkem v letních měsících experimentovat.

Pánové nebuďte škrobenými snoby a uložte dlouhé nohavice k letnímu spánku. Prosluněné letní dny si totiž přímo říkají o razantní zkrácení. Nejen že vám šortky a kraťasy poskytnou dostatek pohodlí, ale pomohou dotvořit i dokonalý letní outfit dle aktuálních módních trendů vhodných pro volný čas i zaměstnání. Hovoříme zde tedy o kombinaci šortek a saka.

Pro někoho kombinace zcela nepředstavitelná, a ačkoli si můžete říkat, že se svět zbláznil, není tomu tak. Sako nebo jeho ležérnější verze tedy blejzr si během letních měsíců jdou s kraťasy ruku v ruce.

 

 

 

Jestliže se vyvarujete základních omylů, kterých by se někteří pánové mohli snadno dopustit, bude to fungovat. Díky saku jste stále polovičním gentlemanem, proto se snažte tento dojem zachovat. Okamžitě pusťte z hlavy havajské vzory, které sice k létu patří, ale se sakem by si příliš nerozuměly.

Zaměřte se raději na elegantní šortky ať už s puky nebo bez, s využitím jednotných pastelových tónů. Pokud jste ale fanouškem vzorované tkaniny, pak vsaďte na klasiku v podobě kostky.


Co se týče obuvi, s šortkami si budou nejlépe rozumět loafers. Nevíte, co si pod tímto pojmem představit? Jednoduše boty s nízkou podrážkou ve stylu espadrilek nebo boat shoes. Ponožkám ale dejte vale!


 

Zdroj: Answear.cz, hm.com/cs, zoot.cz

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram