Kate Middleton pravděpodobně chystá spolupráci na vlastním  TV pořadu

Kate Middleton pravděpodobně chystá spolupráci na vlastním TV pořadu

Tento týden se Kate Middleton setkala s generálním ředitelem BBC, Tonym Hallem, v Londýně. Obě strany však důvod setkání v tuto chvíli tají.

Kate by nebyla prvním členem královské rodiny, který spolupracuje s televizí. Princ Harry se teprve pár měsíců podílí na pořadu Oprah a její Apple TV +, konkrétně na show zaměřené na duševní zdraví. V září vydal prostřednictvím instagramového účtu Sessex Royal informaci, že natáčení již započalo.

Informaci o tom, že by i Kate mohla spolupracovat s BBC odhalil deník Daily Mail, který se také snažil získat odpověď ředitele BBC ohledně obsahu schůzky. „Nebylo by vhodné o tom teď diskutovat,“ řekl Hallův tiskový mluvčí. Další informace se přiklání k tomu, že se schůzka mohla týkat role patronky Královské nadace a tím pádem i projektu spojeného s charitou.

„Opravdu věřím, že dobré duševní zdraví je klíčem k silnému vedení, k produktivní komunitě a schopnému já,“ řekl princ Harry o pořadu, který připravuje a dodal: „Doufáme, že tato TV série bude pozitivní, poučná a inkluzivní.“ V příspěvku také zaznělo, že půjde o globální příběhy o lidském duševním zdraví a zároveň půjde o příležitost lépe porozumět sobě i lidem kolem nás.

Prozatím se necháme překvapit, co si pro nás připravuje vévodkyně Kate, ale jisté je, že v roce 2020 na obrazovkách uvidíme minimálně prince Harryho.

foto: instagram.com/kensingtonpalace

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram