Kateřina Geislerová potěšila podzimní kolekcí i přítomností Simony Krainové

Kateřina Geislerová potěšila podzimní kolekcí i přítomností Simony Krainové

Lehce přes dvacet modelů nádherné nositelné módy s nápadem a jako poslední modelka Simona Krainová. Kateřina Geislerová se Čechům v podzimní kolekci naprosto zavděčila.

Přehlídka odstartovala několika skvostnými celočervenými modely. Po pár outfitech jsme ale pochopili, že monochromatických jich uvidíme daleko víc, ve skutečnosti valnou většinu. Česká návrhářka Kateřina Geislerová se rozhodla, že svou podzimní kolekci nebude komplikovat kombinováním odstínů a raději použije pár základních barev, které vždy přiřadí k sobě. Po červené přišla cihlová, tu vystřídala světle šedá, tmavě modrá a finišovalo se černou. 

Od prvního pohledu na modely bylo patrné, podle jakých pravidel podzimní kolekci návrhářka tvořila. Jednoduchost a strohá elegance, kvalitní materiály, čisté linie a nekomplikované střihy. Sem tam se objevilo řasení, ale to jako by vůbec nenarušilo jednolitost outfitu. Modelky měly na hlavách plstěné kloboučky a kšiltovky.

Trochu odvazu co do barev i kombinování přišlo v druhé části přehlídky, kdy se objevila kanárkově žlutá košile s trojbarevným vzorovaným kabátkem a volnějšími kalhotami v barvě denimu. Poté už se ale návrhářka vrátila k jednoduchosti úpletových šatů, které jen přepásala tenkým černým páskem a doplnila síťovanými punčochami. A ne, vůbec nevypadaly nevkusně! 

Závěr patřil důmyslnějším modelům hodným večerní slavnostní události. Nejvíce ze všeho zaujaly předposlední černé dámské šaty, v nichž se spojovalo několik typů krajek a pak model poslední. Jako kdyby nestačilo, že se jednalo o černé sako s koženým páskem, třásněmi a zkrácené kalhoty doplněné o páskové sandálky, navíc k tomu tento model předvedla česká a světová topmodelka Simona Krainová. Ta nakonec po mole doprovodila i samotnou Kateřinu Geislerovou se širokým úsměvem na tváři a silným aplausem. 


MBPFW

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram