Kaviárová manikúra ozvláštní vaše nehty a aplikovat ji dokážete i sama doma – zkuste to!

Kaviárová manikúra ozvláštní vaše nehty a aplikovat ji dokážete i sama doma – zkuste to!

Zkuste si kaviárovou manikúru Ciaté

Charlote Ciaté se chlubí, že její kaviárová manikúra je první třídimenzionálním lakem na nehty. V podstatě je to pravda, protože jde skutečně o lak, na který následně sama doma nanesete druhou vrstvu „kaviárových“ minikuliček.

Nejde o žádné složité 3D aplikace, které zvládne jenom profesionál. Britská kaviárová kosmetika by se měla dát koupit i u nás. Ve světě ji totiž prodává síť parfumérií Sephora. Kaviárovou manikúru nabízí Ciaté v několika variantách, jako bílé, černé nebo multibarevné mini kuličky připomínající kaviár.

Které jsou nejhezčí?
Nejspíš vás budou fascinovat všechny tři varianty. Nově navíc Ciaté launchuje novou barevnou kombinaci s názvem Britanica, což je tříbarevná varianta s modrými, červenými a bílými kuličkami, t. j. v národních barvách Británie. Ciaté tuto variaci připravila k diamantovému jubileu vlády královny Alžběty, která v těchto dnech slavila.

Podívejte se na názorný kreslený postup aplikace kaviárového laku
To, že je aplikace kaviárové laku na nehty snadná, tvrdí a ukazuje také samotný výrobce. Podkladový lak i kaviárové kuličky jsou součástí balení. Takže vše, co k aplikaci potřebujete, máte.

Jak tedy na to?
Nejdříve si na nehty, samozřejmě odlakované od předchozích laků, aplikujte dvě vrstvy základového podkladu přiloženého v setu kaviárového laku. Aplikujte dvě vrstvy! Pak vezměte kaviárovou složku a ještě na mokrý lak nasypte barevné perličky kaviárové složky. Prst držte na násypce, aby se vám nevysypalo najednou příliš mnoho kuliček. Jakmile máte nehty pokryté kaviárovými kuličkami, přitiskněte kaviárové perličky do nehtového lůžka na ploše nehtu. Kvalitní zatlačení zajistí delší stálost. Poté nechte nehty vyschnout po dobu 15 až 20 minut.

Hurá! Nyní se můžete chlubit dokonalou kaviárovou manikúrou.

 

Zdroj obrázků a videa: Ciate.co.uk, Kissandmakeup.tv, Youtube.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram