Když jedna krajka nestačí - Pre-Fall kolekce 2015 Reem Acra

Když jedna krajka nestačí - Pre-Fall kolekce 2015 Reem Acra

Pokud toto je nová podoba večerních šatů, to co jindy označujeme za krásné, se stává obyčejným. Pre-Fall 2015 Reem Acra je opravdu honosná! 

Ve svátečních barvách zlaté, červené, královsky modré doplněné o bílou a černou bylo představeno 35 modelů v kolekci Pre-Fall 2015 od americké značky Reem Acra. Pokud čekáte krajkové zdobení a drobné korálkové výšivky, čekáte málo. Tato kolekce je natolik opulentní, že z ní nespustíte oči! 

Kolekce je zaměřena na ženu a její dokonalé křivky - šaty postavu důmyslně obepínají. Některým z modelů se sukně od pasu volně rozšiřuje a na úzký pas tak přikládá veškerou pozornost. Vidíme i sukně do tvaru písmene A z luxusních lesklých materiálů zkombinované s nádhernými korálkovými výšivkami droboučkých květů. 

Byť jsou v kolekci zastoupeny také kratší šaty, pod vlivem sváteční nálady a atmosféry dáváme pro tentokrát přednost těm dlouhým, které by bez problémů mohla obléknout Libuše Šafránková v Popelce, ale i ta nejlepší americká herečka na červený koberec. Opravdu skvěle vypadá zlatá barva společně s čistě bílou i jemnou starorůžovou. 

Zdroj: style.com

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram