Kendall Jenner navrhla kolekci džínsů v mnoha velikostech i délkách nohavic

Kendall Jenner navrhla kolekci džínsů v mnoha velikostech i délkách nohavic

Vlastní módní značka nejvíce obsazované modelky světa, Kendall Jenner, nese příhodný název „Own“ a nabídne vám širší pojetí oblíbeného kousku všech našich skříní. Různé styly džínů pořídíte v širokém spektru velikostí.

foto: se svolením značky Own

Supermodelka Kendall Jenner před pár dny představila aktuální kampaň pro podzim 2022. Její značka Own přináší různé styly džínů, včetně kotníkové délky, lemovaných střihů i džínsů s vysokým pasem. Tmavovlasá modelka na studiových fotkách zaujímá různé pózy a představuje tak několik střihů, které sama navrhla.

Fotograf Stevie Dance vsadil na jednoduchost světlého pozadí a modelku nafotil v mnoha pózách, kdy je vidět, že jsou džíny poddajné a přizpůsobivé. Kendall to s rozpuštěnými vlasy a s úsměvem na tváři opravdu sluší.

Podzimní kolekce Own přináší džíny v různých velikostech i délkách, aby padly opravdu všem. Cenové rozpětí začíná na 33 USD a dosahuje až 189 USD. Kendall Jenner je na fotkách k vidění ve střihu s vysokým pasem a vyhrnutým bílým tílkem nebo také zaujímá pózu v kleče a kromě tmavých džínsů na sobě má i koženou bundu.

O vzhled modelky se zasloužili Sam Visser a Lucas Wilson, kteří se postarali o make-up a vlasy. Kendall aktuálně prezentuje i podzimní kolekci módního domu Jimmy Choo.

 

Fotky krásné Kendall Jenner z její vlastní podzimní kampaně najdete v naší galerii.

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram