Kendall Jenner ve svých oblíbených značkách bikin přináší nejenom svůdné letní vibrace

Kendall Jenner ve svých oblíbených značkách bikin přináší nejenom svůdné letní vibrace

Letní kampaň s doslova pulzujícími střihy plavek nafotila Kendall Jenner pro online prodejce luxusních kousků FWRD. Jednotlivé snímky představují kreativní ředitelku značky a zároveň modelku v jejích oblíbených plavkách a bikinách v zastoupení velkých módních domů, jako jsou Saint Laurent, Heavy Manners či Jean Paul Gaultier.

 

Luxusní online prodejce FWRD svou kreativní ředitelku tentokrát obsadil do role modelky, kdy za fotoaparátem Camerona Hammonda pózuje v sexy kouscích na pláž. V kampani tak najdeme oblíbené značky samotné modelky, včetně plavek od Bottega Veneta, ERL, Jennifer Fisher, Khaite a dalších. Smyslné a sexy pózy ukazují bikiny v naprosto jiném světle, které vás nejspíš bude, stejně jako nás, hodně bavit.

„Vyrostla jsem v lásce k módě a měla jsem neuvěřitelné štěstí, že jsem pracovala s některými z nejúžasnějších lidí v tomto oboru. Jako kreativní ředitelka FWRD jsem nadšená, že mohu pomoci rozvíjet nabídku s designéry a značkami,“ uvedla Kendall Jenner v tiskové zprávě v roce 2021, kdy se stala kreativní ředitelkou FWRD. 

Ať už jsou snímky zachycené v interiéru nebo u bazénu, supermodelka se na nich chlubí nejznámějšími módními domy. Stylistka Malina Joseph Gilchrist doplnila vzhled Jenner lesklými náušnicemi a jemným make-upem. 

Letní kampaň obsahuje řadu módních vzorů. Od zářivých květinových potisků až po odvážný vzor zebry, zdůrazňující nejvyhledávanější styly této sezóny. Schopnost Kendall Jenner, naprosto bez námahy nasměřovat každý vzhled tím správným směrem, dodává kampani třešničku na dortu.

Všechny bikiny jsou již nyní dostupné na e-shopu prodejce a pohybují se v rozmezí cen od 70 do 12 500 amerických dolarů.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram