Klenoty Aurum oznamují novou exkluzivní spolupráci.

Klenoty Aurum oznamují novou exkluzivní spolupráci.

Klenoty Aurum jsou výhradním distributorem šperků a hodinek značky Calvin Klein v České republice. Po vlastní letní kolekci tak Klenoty opět přináší novinky do svého sortimentu.

„Značka Calvin Klein má významné postavení nejen na českém, ale i světovém trhu. O to více nás těší navázaná spolupráce, která má velký potenciál i do budoucna. U šperků vyhledáváme především jejich kvalitu a eleganci a oba tyto předpoklady šperky a hodinky Calvin Klein splňují,“ říká majitel společnosti Rony Lori.

Hodinky Calvin Klein jsou navržené tak, aby pokryly celou škálu událostí – od sportovního utkání až po galavečer v opeře. Pánské hodinky dotváří silnou mužskou energii, která vás doslova pohltí. Naproti tomu ženská varianta je synonymem pro eleganci a něžnost. Pro ty, kteří nechtějí volit dámskou ani pánskou variantu, jsou v nabídce také unisex modely.

Šperky Calvin Klein jsou minimalistické a jemné. Vrstvení se stane vaším nejlepším přítelem. Nemusíte si vybírat, jestli si vezmete náramek nebo hodinky – zvolte oboje najednou. 

Klenoty kladou velký důraz na rozmanitost šperků. Nezůstávají proto pouze u jedné značky, ale každou pečlivě vybírají a musí splňovat všechny požadavky a také hodnoty, které Klenoty Aurum zastávají. 

Zdroj: klenoty Aurum

„Usilujeme o to, aby byl náš sortiment co nejvíce pestrý. Chceme vyhovět zákazníkovi, který přijde a hledá šperk na denní nošení, a zároveň tomu, kdo si přeje šperk na výjimečnou životní událost. Proto u nás najdete šperky nejrůznějších designů, barev i velikostí,“ dodal Rony Lori. „Každý zákazník od nás dostane maximální péči. I samotný nákup šperku je pro nás důležitým procesem, a proto dbáme na bezchybné poradenství a servis při výběru šperků.“ 

Calvin Klein je módní značka, která byla založena v roce 1968. Vyznačuje se svou precizností, minimalismem a odvážností. Pyšní se bohatým sortimentem od spodního prádla přes kabelky až po šperky a hodinky. 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram