Kolekce C&A jaro/ léto 2022

Kolekce C&A jaro/ léto 2022

Dámskou kolekcí na jaro/léto nám C&A umožňuje snít o jarním probuzení, o prvních slunečních paprscích, vzdušných materiálech a teplých letních večerech.

Květinové vzory budou dominovat nadcházející sezóně a v různých barevných kombinacích, velikostech a tvarech je najdeme především v kolekcích Cottage & Botanical garden. Mísí se zde romantické sny o venkově a  soulad s přírodou. Barevná paleta obsahuje neutrální tóny, jako je měkká pšeničná hnědá a travnatá zeleň spolu s drobným květinovým potiskem a vichy kárem. Žebrované úplety, háčkované pásky a strukturované tkaniny vytváří základ této kolekce. 

 

Romantické ženské detaily, jako jsou bohaté výšivky nebo balonové rukávy v kombinaci s odstíny žluté, růžové a fialové od pastelových až po výrazné syté odstíny připomínají rozkvetlou zahradu. V kolekci převažují bavlněné nebo splývavé viskózové šaty, plavky a trendy ladící doplňky.

  

Plážové boho styly a udržitelné plavky jsou klíčové pro kolekci Vitamin Sea

Barevná paleta obsahuje neutrální pískové, nebesky modré odstíny a také trendy fialovou barvu. Abstraktní vzory a grafické květinové potisky jsou zkombinovány s černou a bílou barvou a inspirovány byly jak mořskou hlubinou, tak klidnou hladinou.

  

Kolekce White story přináší bílé oblečení. I když monochromatický look je dominantní, nejedná se v žádném případě o nudné kousky. Materiály jsou sofistikované, ale bohémské detaily krajkových pásků, nabíraných a hravých volánů přináší i jistou ležérnost, díky které jsou tyto outfity vhodné na nošení přes den i v noci.

  

Nejen trendy barvy a střihy jsou klíčové pro tuto kolekci, důležitou úlohu opět hraje udržitelnost, mnoho produktů je vyrobeno z organické bavlny, recyklovaného polyesteru a viskózy Ecovero. Béžové džíny z řady Cradle to Cradle Certified® – celosvětově uznávaného měřítka pro bezpečnější a udržitelnější produkty vyrobené v souladu s circular fashion jsou také součástí této kolekce. Tyto džínové kousky byly inspirovány pracovními oděvy, jako jsou farmářské bundy, montérky a patchworkové kalhoty.

   

 

Clockhouse

 

Patchwork, luční květiny, tradiční japonská řemeslná zručnost a nové výšivky inspirované folklórem - to vše najdete v udržitelnější kolekci Folk Festival. 

Dokonale navazuje na nově objevenou lásku generace Z k domácímu řemeslu. Klíčovými prvky této kolekce je patchwork, vrstvení, paisley potisky a paisley ozdoby. Džíny se záplatami a lehce potrhanou estetikou vytváří pocit řemeslné práce, který navíc umocňují tradiční řemeslné techniky, jako je barvení shibori, ruční blokový tisk a barvení indigem. Paleta barev obsahuje různé tóny modré, od sytě indigových až po chrpově modré, které v současné době nabývají na popularitě na světových molech.

 

 

Kolekce 90's revival odráží éru, která stále dominuje sociálním sítím. Inspirována estetikou městských ulic, dívčího gangu nebo chlapeckých skupin. Jasný je i vliv japonská kultury anime a manga. Kolekce zahrnuje volné džíny s bílými vzory, jako jsou srdíčka, cargo kalhoty, mini crop-topy a trička chlapeckého střihu, vše laděné s vrstvenou oversize košilí nebo shaketem. Kolekce Clockhouse opět přinese unisex kolekci obsahující základní kousky, jako jsou trička, mikiny a tepláky ve  vel. XS až XL, které může nosit kdokoliv.

  

 

 

 

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram