Kolekce MININATURE návrhářky Lucie Markové voní lesem i loukou

Kolekce MININATURE návrhářky Lucie Markové voní lesem i loukou

Jestli patříte mezi milovníky lesa a přírody jako takové, neměla by vám uniknout aktuální kolekce české návrhářky Lucie Markové, která se naplno ponořila do krás prorostlých stromů. Připravte se na muchomůrky, šneky i výraznější art.

České triko v českém lese s nádechem francouzského "je ne sais quoi". Tak vypadá kouzelný den podle návrhářky Lucie Markové. Venku je horko, vy jdete na procházku lesem, přičemž objevujete malé detaily, krásu přírody a cítíte vůni šišek. Fouká vítr a na mechu se ještě třpytí ranní rosa. Kousek od vás se směje muchomůrka. Vedle vás závodí šnek. Podél cesty roste heřmánek a na nose vám přistála beruška.

Mininature je kolekce opravdu příjemných triček s certifikáty Gots, FairWear a Oeko-Tex. „Chráníme přírodu. Máme ji všude, je naší součástí a cítíme se dobře, když je v pořádku. Jsem hrdá na naše produkty, které jsou stejně krásné, jako jsou udržitelné a etické,“ říká o své nové tvorbě návrhářka.

Tato artová trička jsou inspirovaná krásou přírody, o kterou je třeba pečovat. Jejich půvab a jemnost jsou podpořené barvou, která není čistě bílá, ale smetanově bílá v odstínu vintage white. Méně se špiní a působí přirozeněji. Cena zaručuje, že tento kousek je přístupný, aniž by byla narušena kvalita a odpovědnost. Triko je vytvořené ze 100% bavlny - organické prstencově předené a hřebenové, nabízí vysokou úroveň pohodlí a kvality. Je jemné a pohodlné.

Basic trička můžete pohodlně kombinovat k sukním, zejména těm maxi, k šortkám a skvěle vypadají i jemně zastrčené v džínsách. A ruku na srdce, taková muchomůrka nebo mech v rámu obrazu, co by art, ve spojení s maxi smaragdově zelenou sukní, budou hitem letošního léta. 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram