Kolekce Nautical značky Louis Vuitton připomíná skutečný status dědictví, podobně jako je tomu u olympijských her

Kolekce Nautical značky Louis Vuitton připomíná skutečný status dědictví, podobně jako je tomu u olympijských her

Nadčasová přitažlivost námořnického stylu představuje řadu módních kousků naplněných výraznou námořní esencí. Načasování vypuštění nové capsule kolekce Nautical módního domu, který je pod záštitou LVMH hlavním sponzorem letošních letních Olympijských her, nemohlo být lepší.

A že není námořnická jako námořnická, o tom ví Louis Vuitton své, protože sofistikovanost by se v této kolekci dala doslova krájet. Základním prvkem jsou, jak už tomu u námořníků bývá, pruhy společně s pečlivě vybranou paletou modré, černé a bílé, které odrážejí klidné a zároveň silné vibrace oceánu.

Kolekce je ódou na elegantní ležérní estetiku a představuje sortiment módních stálic, které dopřejí pořádné letní dobrodružství všem milovníkům moře. Mezi klíčové kousky patří elegantně střižené blejzry, sofistikované košile se zapínáním na knoflíky a elegantně skládané sukně.

Doplňky hrají v této kolekci klíčovou roli. Výrazné náramky a náušnice společně s monogramem módního domu jsou nepřehlédnutelné. Hedvábné šátky doplňují kolekci Louis Vuitton a nabízejí všestranný nádech, který zvýrazňuje svěží a uvolněnou atmosféru. Ať už jsou uvázané ve vlasech nebo jako ozdoba kabelky, tyto šátky slouží jako elegantní doplněk sezóny.

Kabelka GO-14 v poutavé červené a tmavě modré symbolizuje luxus a dobrodružství, za to její větší kolegyně Noé BB sází víc na eleganci, jako takovou. Po kampani pro jaro 2024 pokračuje francouzský módní dům prostřednictvím nové kolekce ve svém odkazu.  

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram