Kolibříci u Sophistic by Veronika

Kolibříci u Sophistic by Veronika

Návrhářka Veronika Štěrbová vám se svou novou kolibříkovou kolekcí rozjasní šatník!

Venku panují vedra, ale ve vinohradském showroomu návrhářky Veroniky Štěrbové letní teploty pracovní tempo nezpomalily. Značka Sophistic by Veronika s nástupem posledního letního měsíce představuje novou kolekci určenou pro sezónu Pre-Fall 2015. Je menší, limitovaná a plná kolibříků!

Kolibříkům se přezdívá létající drahokamy, hrají krásnými barvami a jsou neskutečně roztomilí. Výrazné barvy by měly mít místo v každé před-podzimní kolekci, aby naše šatníky připravily na podzim. Veronika šedý celopotisk oživila hořčičně žlutou a smaragdově zelenou, jimiž kolibříkový vzor na látce ještě více vyzdvihla. Žlutá i zelená v kolekci mají překrásný odstín a dají se hravě kombinovat.

Navíc je kolibříková kolekce, jak už jsme u Veroniky zvyklí, variabilní. Některé kousky jsou oboustranné a je tak na vás, jakou podobu modelu si zvolíte. Zavítejte do showroomu Sophistic by Veronika a novou kolekci si omrkněte naživo. Vybírat můžete mezi šaty, sukněmi, topy a kabátky. Střihy šatů jsou decentní, mají minimální výstřihy a některé jsou ozdobené límečkem. U sukní sáhla Veronika po zavinovacím efektu, čímž trochu uvolnila formální nádech celé kolekce a umožnila vám tyto kousky nosit nejen do práce. Kabáty značka nabízí ve velmi jednoduchých variantách, s rukávy i bez nich jako dlouhé vesty a se zavazováním kolem pasu.

Foto: Sophistic by Veroniky, Eva Neužilová

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram