Korejské pleťové krémy – jaké jsou jejich vlastnosti a proč si získaly takovou oblibu po celém světě?

Korejské pleťové krémy – jaké jsou jejich vlastnosti a proč si získaly takovou oblibu po celém světě?

Korejský kosmetický průmysl představuje zhruba čtvrtinu velikosti celosvětového kosmetického průmyslu. Díky tomu dokáže nabídnout ty nejmodernější receptury produktů a určovat trendy ve světě krásy.

Nespornou výhodou korejských pleťových krémů je jejich kvalita. Korejské kosmetické společnosti mají velmi restriktivní normy týkající se složení produktů. V kosmetice korejských značek nenajdeme umělá barviva ani konzervanty. Tato kosmetika neobsahuje ani parfémy, takže nezpůsobuje alergie a je bezpečná i pro alergickou pokožku. Tyto produkty nemají ve svém složení parabeny, umělé vonné složky, éterické oleje ani silné povrchově aktivní látky. Co dalšího stojí za úspěchem této kosmetiky? Její uživatelky! Vždyť právě Asiatky vypadají mnohem mladší, než ve skutečnosti jsou, a to především díky své svědomitosti a pravidelnosti v péči o pleť. V sadě jejich kosmetiky zaujímají přední místo krémy na obličej.

Nejdůležitější trendy krásy pocházejí z Koreje

Jednou z posledních fází korejské péče o pleť je aplikace vhodného pleťového krému. Korejské pleťové krémy jsou známé pro své jedinečné vlastnosti, které jsou šité na míru potřebám naší pleti. Korejské pleťové krémy dokonale hydratují a vyživují pokožku obličeje, krku a dekoltu. Při používání korejských pleťových krémů si můžeme být jisti složkami a účinky kosmetiky. Mají dokonalé složení přizpůsobené potřebám konkrétního typu pleti. Korejské pleťové krémy chrání naši pokožku před škodlivými vnějšími faktory a činí naši pleť hloubkově hydratovanou a zářivou po celý den.

Osmý div světa – korejský hydratační krém

Jedním z nejčastěji volených produktů mezi krémy je korejský hydratační krém. Pleť nejen dokonale hydratuje, ale také tonizuje a účinně vyživuje. Pečlivě vybrané, přírodní složení umožňuje zachovat harmonii mezi poskytnutím té správné dávky hydratace a výživou pleti. Převážně obsahují korejské hydratační krémy vysoce koncentrované složky a aktivní rostlinné extrakty. Vsaďte například na korejský hydratační krém na obličej s obsahem ceramidů, tedy víceúčelovou kosmetiku, která vytvoří na pokožce ochrannou bariéru. Krém s ceramidy, tedy organickými lipidovými sloučeninami, umožňuje dlouhodobou hydrataci a zároveň minimalizaci vlivu škodlivých vnějších faktorů.

V naší nabídce naleznete kvalitní korejské hydratační krémy s ověřenými účinky. Tyto produkty jsou bohaté na vitamíny a minerální soli, proto jsou ideální pro péči o mastnou, aknózní, suchou a nečistou pleť. Budou také ideální volbou pro lidi, kteří mají problémy s křehkostí cév, podrážděním, spálením nebo zánětem. Vyplatí se je používat ráno i večer.

Pouze výhody

Rostoucí popularitou se těší také korejské krémy proti vráskám. Jejich složení zahrnuje kyselinu hyaluronovou, která účinně hydratuje pokožku, a koenzym Q10, který zlepšuje okysličení buněk a chrání je před volnými radikály. Účinek se ještě zvýší, pokud bude obsahovat jinou, silnou regenerační látku - např. hlemýždí sliz. Komplex vitamínů a minerálů navíc pokožce poskytne výživu a podpoří regenerační procesy.

Podle toho, zda zvolíme asijský denní nebo noční krém proti vráskám, bude se mírně lišit složení. V denním krému nesmí chybět UV filtry, noční krém proti vráskám může mít trochu těžší konzistenci – v noci pleť totiž vstřebává více výživových látek než přes den.

Krémy proti vráskám intenzivně hydratují pokožku, podporují proces obnovy kolagenových a elastických vláken a chrání před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí. Krém proti vráskám je „must have“ každé ženy, která o sebe dokáže pečovat. Čerpejte pro svou pleť to nejlepší Korejská kosmetika.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram