Košice Fashion Week s Jitkou Klett

Košice Fashion Week s Jitkou Klett

Už 5. rokem se konala Košice Fashion Week, která tímto potvrzuje status mimořádně úspěšné události. Zúčastnila se jí i nadaná módní návrhářka Jitka Klett. Košice Fashion Week představuje aktuální kolekce špičkových návrhářů i mladých talentů.

Košice Fashion Week & Summit 6. – 9. listopadu 2019. Jedinečná kombinace zážitků z exkluzivních módních přehlídek. Udržitelnost prostřednictvím rozvoje talentu a inovací je motto KFW.

Jitka Klett

Úspěšná Československá módní návrhářka nedávno představila svou novou kolekcIi MATRIX o které jsem vám již psali. Její jarní kolekce s názvem INTEGRITY, nasává atmosféru písečných dun a horkého slunce. Známá módní návrhářka taképořádá charitativní večery pro dobrou věc. Prozradila nám, že svou inspiraci čerpá ze všedního života.

Na akci proběhl velmi bohatý 4denní program od slavnostního zahájení, módních přehlídek, zajímavých přednášek, koktejlů, obchodních prezentací, různorodých workshopů až po promítání filmů.

Jitka Klett zazářila svou exkluzivní módní přehlídkou 7. listopadu ve 20:00 hodin. Část výtěžku z prodeje vstupenek byla věnována na podporu mladých talentovaných designerů EFA. Den poté byla v dopoledních hodinách módní návrhářka hostem na promítání filmu pod názvem „Young & Eco“. Projekt vzdělává a informuje o dopadu módního průmyslu na životní prostředí.

Mezi zúčastněnými byl i módní návrhář Jiří Kalfař, který patří mezi průkopnické české designéry. Kombinuje módu s vášní pro udržitelnost a environmentální povědomí. Pozvání přijala také ředitelka KFW Karolína Bosáková, která má 20 let zkušeností v módním průmyslu. Karolína vytvořila star-up European Fashion Accelerator a zastupuje Happy Hearts Fund Česká republika. Mezi hlavní partnery KFW patří Komerční banka, Vogue Salons, Motor-car Košice a hotel Dália.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram