Kouzlo portugalské Madeiry vyzdvihuje jarní kampaň značky Zimmermann

Kouzlo portugalské Madeiry vyzdvihuje jarní kampaň značky Zimmermann

Harmonický dialog nádherného ostrova Madeira a kolekce Natura značky Zimmermann přináší víc než jenom pobřežní kouzlo. V kampani září i brazilská modelka Barbara Valente, která již podruhé vypráví příběh značky.

Barbara Valente se již po druhé pustila do spolupráce s oblíbenou značkou oblečení a zároveň tak prezentuje jarní trendy pro letošní rok. Zatímco na fotkách vlny narážejí na pobřeží, krásná modelka v impozantních šatech vysílá jasné signály v rámci kolekce odrážející přírodu ve všech barvách a texturách.

Kolekce se postupně rozvíjí stejně jako je tomu u madeirské krajiny. Vzdušné šaty, precizní krejčovské zpracování a složité krajkové detaily oslavují řemeslo stejně jako styl. Kompozici každého outfitu umocňuje styling Romy Frydman, která každý kousek spojila s dokonalými doplňky, jako jsou trendy náušnice, elegantní sluneční brýle a páskové sandály.

V módě kovaná Gabriele Hackworthy, která se na kolekci podílela, dává celé kampani značky Zimmermann směr oslavující poezii. Dokonalý make-up zajistila Jodie Boland a o vlasový styling s nádechem éteričnosti se postaral James Rowe.

Kolekce začínající na lehkých vlajících šatech, které zachycují esenci pobřežního vánku se postupně přesouvá ke kostýmkovým střihům odrážejícím pevnost země. Značka Zimmermann tak znázorňuje nositelnost vlastního prostředí.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram