Krátké kalhoty – pro léto jsou ideálním oblečením!

Krátké kalhoty – pro léto jsou ideálním oblečením!

Sukýnky, šatičky, šortky. S parnými dny jsme odlehčily svůj šatník.

Jaké šortky se letos vlastně nosí? Výběr je široký a nemusíte se omezovat jenom na jeden střih nebo omezenou škálu barev. Přesto však módní pravidla pro letošní krátké kalhoty jsou a před tím, než si vyrazíte na nákupy se po nějakých podívat, měla byste si určitě nastudovat, co je v kurzu. Podívejte se na náš šortkový speciál, kde kromě módních trendů zjistíte také to, jaké šortky si obléct, když máte třeba krátké nohy nebo větší zadeček.

Tipy z českých butiků
Značky dostupné u nás v Česku a značky dostupné našim peněženkám nabízí velké množství modelů šortek na pláž, do města, do práce i do společnosti. Ceny nás nezruinují, na rozdíl od modelů předních světových designérů, které pro většinu z nás mohou sloužit pouze jako inspirace.

Krátké kalhoty mají jednu velkou výhodu. Jsou skladné. Šortky tak snadno zabalíte do kufru na dovolenou hned v několika variantách a také ve skříni nám nezaberou příliš prostoru. Proč se tedy při výběru omezovat jenom na jedny kraťasy!

 

Zdroj obrázků: archiv zboží značek butiků a zásilkových obchodů H&M, OTTO, Promod, Orsay, F&F, Halens, Zara, Pietro Filipi, Mango, Bushman.

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram