Křest kalendáře KORFF s významnými hosty i s Móda.cz

Křest kalendáře KORFF s významnými hosty i s Móda.cz

V samotném srdci Prahy v příjemném prostředí proběhl dnes večer křest kalendáře kosmetické značky KORFF. Ani na této akci redakce Móda.cz nechyběla.

Úterní večer jsme tak mohli věnovat jedinečné příležitosti a setkání s mnoha významnými hosty, kteří se přišli podívat na křest nového kalendáře KORFF. Mezi celebritami večera byly Andrea Verešová v elegantní smaragdové, Aneta Vignerová v černé róbě, Gabriela Dvořáková v kožené sukni s třásněmi, které nás opravdu zaujaly a Lucie Špaková, jejíž outfit s bílými peříčky a námořnickou modrou předčil vše.

Make-up show si vzal na starosti charismatický vizážista Pavel Kortán, který má ve svém výčtu mnoho zajímavé spolupráce. Nyní své jméno propůjčil italské kosmetické značně KORFF. Všichni přítomní však nebyli ochuzeni ani o módní přehlídku dvorní návrhářky České miss UNIVERSE 2015 Terezy Sabáčkové.

Tváří kosmetické značky KORFF je již více než rok modelka Aneta Vignerová a tak jsme nelenili a právě Anetu i Pavla Kortána jsme vyzpovídali, aby nám prozradili více ze zákulisí italské společnosti. Na rozhovor se tak můžete na Móda.cz již brzy těšit.

 

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram