Kristen Stewart ve stylu 90. let jako princezna Diana ve snímku SPENCER

Kristen Stewart ve stylu 90. let jako princezna Diana ve snímku SPENCER

Život princezny Diany v připravovaném filmu SPENCER ztvární herečka Kristen Stewart. Film ukáže jeden konkrétní víkend v prosinci 1991, kdy se Diana rozhodla ukončit své manželství s princem Charlesem.

Foto: se svolením Pablo Larrain

Režisér Pablo Larrain zachycuje víkend královské rodiny během vánočních svátků v prosinci 1991. Jídlo a pití, střelba i lov provází oslavy svátků tak, jak je tomu v královské rodině běžné. Jen tentokrát bude něco úplně jinak.

„Film SPENCER ztělesňuje ponor do emocionální představy o tom, kdo Diana byla v klíčovém zlomu jejího života. Je to fyzické ztělesnění jí samotné, přičemž vše začíná jejím křestním příjmením, Spencer, které pro ni tolik znamená,“ řekla Kristen Stewart v oficiální tiskové zprávě.

foto: se svolením společnosti NEON

Jacqueline Durran je filmovou kostýmní designerkou, která má zkušenost již z dřívějška, kdy pracovala s Larrainem na filmu Jackie, který byl nominován na tři Oscary. Několik vzhledů pro film SPENCER obsahuje vintage vzory značky Chanel. Kristen Stewart je ambasadorkou tohoto francouzského módního domu od roku 2014.