Kufr Louis Vuitton je nyní se čtyři kolečky – kufry Louis Vuitton Zéphyr jsou novou hvězdou řady cestovních zavazadel značky Louis Vuitton!

Kufr Louis Vuitton je nyní se čtyři kolečky – kufry Louis Vuitton Zéphyr jsou novou hvězdou řady cestovních zavazadel značky Louis Vuitton!

Kultovní řada kufrů Louis Vuitton na kolečkách Pégase 

Kultovní řada kufrů Louis Vuitton na kolečkách Pégase se nyní rozšiřuje o nový cestovní kufr Louis Vuitton Zéphyr se čtyřmi kolečky, v němž se styl potkává s praktičností pro maximální komfort při elegantním cestování.

Retro vzhled, poctivé křivky, čtyři kolečka – elegantní a ergonomický kufr Louis Vuitton Zéphyr je novou hvězdou řady cestovních zavazadel značky Louis Vuitton. Již od roku 1854 dělá Louis Vuitton společníka nejslavnějším cestovatelům světa. Každý důmyslně navržený a dokonale provedený kousek kufru Louis Vuitton je zosobněním toho, čemu se říká „umění cestování“. Louis Vuitton, stále na špici inovace, nyní představuje nový model cestovního kufru Louis Vuitton Zéphyr, který je věrný tradiční řemeslné dokonalosti značky a snoubí se v něm respekt k odkazu značky i moderní styl.

Kufry Louis Vuitton Zéphyr se čtyřmi kolečky mají vysokou kvalitu stejně jako tašky a kabelky Louis Vuitton.

Plátno Monogram, jímž je tento kufr Louis Vuitton potažen, ztělesňuje nadčasovou eleganci, legendární odolnost a dlouhodobou životnost, pro něž jsou kufry Louis Vuitton známá. Kufr Louis Vuitton Zéphyr je konstruován a zpracován tak, aby vydržel veškeré nároky častého cestování – věrně následuje svého světoběžného majitele a ve své tvrdé skořepině chrání jeho „poklady“ před poškozením. 

Uvnitř kufru dle očekávání nalezneme stejně promyšlené a praktické řešení, jaké jsme zvyklí vídat u historických zavazadel značky Louis Vuitton. Nic není ponecháno náhodě – každý detail je dotažen, reaguje na potřebu cestovatele. Například několik uzavřených a rozměrově nastavitelných oddělení nabízí nekonečnou variabilitu možností – s nimi i ten nejvíce nepořádný cestovatel může cestovat s uspořádaným kufrem.Kufr Louis Vuitton Zéphyr v neposlední řadě disponuje také všemi funkcemi a výhodami, které z každého zavazadla Louis Vuitton dělají „poklad“, který si majitel operovává celý život: světle zlatá patina kožených držadel, iniciály LV a desítky diskrétních a důmyslných vylepšení a pomůcek, které činí cestování příjemné. 

Technologie kufru Louis Vuitton Zéphyr

Kufr Louis Vuitton Zéphyr je první značkové zavazadlo z termo-komprimovaného plátna (technologie, která kombinuje výborné vlastnosti plátna, např. dlouhá životnost či odolnost proti oděru) a skořepinové technologie, která je pevná, ale i pružná, takže je příjemná na omak a dobře absorbuje nárazy. 

U kufrů Louis Vuitton Zéphyr se využívají inovativní technologie s cílem dosáhnout precizního zpracování: vodním paprskem řezané díly, které do sebe bezchybně zapadají, a struktura zavazadla. 

Kvalita kufru Louis Vuitton Zéphyr 
Zavazadla Louis Vuitton Zéphyr jsou testována na životnost minimálně 10 let s cestou jednou za týden, nebo až 40 let s cestou jednou za měsíc. 

Estetika kufru Louis Vuitton Zéphyr 
Kufry Louis Vuitton Zéphyr mají dokonale slícovaný vzor kvítků Monogram.

Prošívané spoje kufrů Louis Vuitton Zéphyr jsou estetickým prvkem, který však také zvyšuje robustnost a odolnost, podle nejvyšších standardů značky Louis Vuitton v oblasti precizního zpracování a kvality.

Kufr Louis Vuitton Zéphyr z potiskem Louis Vuitton Monogram je klasickým módním doplňkem i tradičním kouskem cestovatelů.

Komfort kufru Louis Vuitton Zéphyr
Kufry Louis Vuitton Zéphyr mají vyztužení ze skleněných vláken, umístěné diskrétně pod zipem, umožňuje velmi snadné otevírání kufru, přičemž jeho obsah je vždy dokonale chráněný. 

Péče o kufr Louis Vuitton Zéphyr 
Montáž funkčních částí je u kufru Louis Vuitton Zéphyr velmi precizní – jak je ostatně u kufrů Louis Vuitton zvykem – takže zavazadlo lze snadno opravit. 
Kufr Louis Vuitton Zéphyr se čtyřmi kolečky je možné dát opravit či zrenovovat po dobu až 10 let po jeho koupi. 
Každý značkový obchod Louis Vuitton slouží zákazníkům v případě potřeby i jako servisní kontaktní místo.

Servis kufrů Louis Vuitton Zéphyr
Ve vybraných metropolích funguje expresní servis, který problém s kolečky, držadlem nebo rukojetí opraví do 48 hodin. 

Cena kufru Louis Vuitton Zéphyr Cena kufru Louis Vuitton Zéphyr – velikost 55 cm: 65 000 Kč 
Cena kufru Louis Vuitton Zéphyr – velikost 70 cm: 80 000 Kč

 

 

 

Zdroj obrázků: Louis Vuitton, poskytla Martina Lewis

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram